Vale Kurye

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 06 Mayıs 2018 / Pazar


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Vale Kurye

Kuryeredline: Vale kurye hizmetimiz başlamıştır. Alkollü yada yorgunmusunuz,! kendinize ve sevdiklerinize zarar gelmesini istemiyorsanız ve  bunun yanı sırada ehliyetinizi alkoldan sebeb emniyet güçlerine (6) altı ay yada (2) iki sene süreli vermek istemiyorsanız sizde kuryeredline Motosikletli Vale Kurye hizmeti almalısınız. istanbul içinde (7) yedi gün (24) yirmi dört saat bulunduğunuz konumdan gideceğiniz noktaya görevli Motorlu Vale Kurye lerimiz sizi ve aracınızı güvenle alıp teslim etmektedir, bu hizmetimizden sizde yararlanmak istiyorsanız lütfen 0216 470 69 91 & 0539 290 69 92 nolu telefonlarımıdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulda Motosikletli Vale Kuryelik Hizmetleri;

Biz Redline Kurye olarak vermiş olduğumuz hizmetleri arasında bulunan Vale Kurye hizmetimizde kişiye özel tarafımızdan 7/24 devam etmektedir. Motosikletli Kuryelerimiz Bu işlemi nasıl yapıyor.? Tarafınızdan Çağrı merkezimize gelen iş emri yada tlf nunuz doğrultusunda operasyon personelimiz isteğinizin düzgün bir şekilde kaydını oluşturarak gitmiş olduğunun mekana en yakın olan bir Moto Kurye'miz ila yanında a ve b sınıfı ehliyete sahip yine firmamız bünyesinde çalışan başka bir şöförlüğü olan personelimiz ile birlikte gelerek aracınızı ve sizi alırlar sonrasında gitmek istediğiniz adresinize sizi ve aracınızı sorunsuz olarak bırakır sizler birlikte gittiğiniz adrese gelen motorlu personelimiz aynı şekilde diğer arkadaşımızı da ordan alarak merkezimize geri gelir. Bu hizmetimiz özellikle akşamları gec saatlerde olduğu için genelde Nöbetci Kurye olarak bırakılan elemanlarımız tarafından yapılır. 

Anadolu Ve Avrupa Yakası Vale Kurye Hizmet Koşulları Ve şartları;

Firmamız Motosikletli Kurye Araba Kurye ve Vale Kurye hizmetleri ile siz müşterilerine hergün yenilikçi seçenekleriyle çatısını her geçengün daha büyütmektedir. Kuryeredline olarak Motosikletli Vale Kurye hizmetimiz çağrı merkezimize iş emriniz düştükten sonra çalışmaya başlar ve iki saha personelimiz bulunduğunuz konuma gelerek hem sizi hem aracınız alarak gitmek istediğinizi adrese götürür, bu sırada şöför olarak gelen arkadaşını almak için motorlu personelimizde sizinle gelir ve arkadaşını alıp tekrar merkezimize glirler böylece sizde sorunsuz bir şekilde işinizden geri kalmamış olacaksınız. Bu gönderi seçeneğimizle ilgi daha detaylı bilgiyi çağrı merkezi personelimizden alabir yada web sayfamızdan iş emri oluşturarak yararlana bilirsiniz.

Motosikletli Vale Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgelerimiz;

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,

Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,

Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,

Beylikdüzü,Beyoğlu,

Büyükçekmece,Çatalca,

Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,

Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,

Güngören,Kadıköy,Kağıthane,

Kartal,Küçükçekmece,

Maltepe,Pendik,Sancaktepe,

Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,

Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,

Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu,Çorlu,

Tekirdağ,Körfez,Kocaeli,Darıca,Dilovası ve istanbula bağlı tüm ilçelerde kuryeredline Moto Kurye firması olarak 7/24 Kurye hizmeti vermekteyiz.

Vale Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Vale KuryeMoto Vale Kurye 

Vale KuryeNöbetci Moto Kurye

Vale KuryeAcil Kurye 

Vale KuryeExpress Moto Kurye

Vale KuryeGece Moto Kurye 

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Vale Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.