alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.
Sizin için ve şirketiniz için REDLINE Kurye Hizmetleri...

Kurye Redline

Kurye Redline İstanbulda faaliyet gösteren bir lojistik taşımacılık firmasıdır hizmetleri arasında Moto Kurye , Vip Kurye ,Express Kurye,Uçak Kargo, Uçak Kurye yer almaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerine daima yenilikçi kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmayı misyon edinmiştir. Kurye Redline ile gönderileriniz daima hızlı ve dikkatli şekilde taşınır ve hedef noktaya ulaştırılır. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir, bu nedenle Moto Kurye hizmeti almak için siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten memnuniyet şeref duyarız..

Ekspres Kurye
Ekspress Kurye : Kurye Redline Eskpress Kurye hizmetimizde moto kurye miz normal kurye giyi uğramalı dağıtım yapmaz . Moto Kuryemiz sadece sizin gönderinizi daha çabuk daha hızlı ve güvenli şekilde müşteriden alır ve hedef noktaya doğru direkt olarak gider İstanbul içinde trafik durumuna  bağlı olarak 30 ila 50 dakika içerisinde gönderi hedef noktada olur. Eskpress Kurye

 

Vip Kurye
Vip Kurye : Vip Kuryemiz sadece sizin gönderinizi alır ve teslim eder. Acil teslimatların İstanbul içinde 10 ile 50 dakika içerisinde, hava şartlarına ve teslimat adresinin mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

 

Moto Kurye
MOTO KURYE hizmetlerin gönderilerinizin güvenilir ve hızlı şekilde taşınmasını isteriz bu nedenle moto kuryelerimiz A2 ehliyetli ve GPS teknolojisi ile göndericinin adresini en hızlı şekilde tespit etme ve hedef noktaya teslim etmede son derece hızlıdır. Kurye Redline müşterilerine  gönderinin alınmasından ve teslim noktasında kadar gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bizi aradığınızda veya İş Emri Oluşturduğunuzda müşteri temsilcilerimiz tarafından ve SMS yoluyla gönderinin bilgileri , ortalama ulaştırma zamanı size iletilecektir.
Moto Kurye hizmetlerinde hız ve güven öncelikli temel ilkelerimizden biridir, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en en üst noktada tutmayı hedefliyoruz .

 

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye hizmetlerin gönderilerinizin güvenilir ve hızlı şekilde taşınmasını isteriz bu nedenle motorlu kuryelerimiz A2 ehliyetli ve GPS teknolojisi ile göndericinin adresini en hızlı şekilde tespit etme ve hedef noktaya teslim etmede son derece hızlıdır. Kurye Redline müşterilerine  gönderinin alınmasından ve teslim noktasında kadar gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bizi aradığınızda veya İş Emri Oluşturduğunuzda müşteri temsilcilerimiz tarafından ve SMS yoluyla gönderinin bilgileri , ortalama ulaştırma zamanı size iletilecektir.
Motorlu Kurye hizmetlerinde hız ve güven öncelikli temel ilkelerimizden biridir, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en en üst noktada tutmayı hedefliyoruz .

 

Gebze Kurye
Gebze Kurye hizmetimizi bu ilçemizin kurye hizmetleri açısından yoğun taleplerinden dolayı aşlatmış bulunuyoruz.Çoğu Kurye firmalarının bu ilçemizin uzak olmasından kaynaklı hizmet vermediğinden Kurye Redline olarak müşterilerimizinde istekleri doğrultusunda hızlı ve güvenli kurye hizmetini başlattık. Gebze marmara ölgesindeki yoğun sanayi bölgelerinden olduğundan bu bölgede kurye komşu illere nazaran daha fazla kurye ihtiyacı duymaktadır.Gebze Kurye için lütfen 0216 470 69 91 nolu hattımızı arayarak hemen hizmet alabilirsiniz.

 

Vip Kurye

Vip Kurye

Vip Kurye Hizmetimiz tamamen müşteriye özeldir.Müşterimize özel Motorlu Vip Kurye görevlendirilir ve müşteriye ait gönderi belirtilen noktaya direk olarak ulaştırılır.

Devamı İçin Tıklayınız ›

Moto Kurye

Moto Kurye

Moto kuryelerimiz, İstanbul’un her ilçesinden her ilçesine gönderebileceğiniz A2 ehliyet sahibi, kuryelik geçmişi bulunan, güvenilir kişilerden oluşturulmuş takımdır.

Devamı İçin Tıklayınız ›

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye Hizmetimiz müşterilerimize daha hızlı daha çabuk ulaştırma ayrıcalığı sunmaktadır. istanbul içinde orlama 20 dakikada verış noktasına ulaştırmaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız ›

Redline Kurye

Kurye Redline İstanbul içi Moto Kurye ve Türkiye'nin tüm şehirlerine Uçak Kargo hizmetleri veren müşterilerine her zaman yenilikçi ve profesyonel Motorlu Kurye hizmeti veren bir Lojistik Firmasıdır.

Hizmetlerimiz

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24