alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Motorlu Kurye

0216 470 69 91

Motorlu Kurye

Kurye Redline; Motorlu Kurye hizmetlerinde sektörde öncü firmalardan birisidir. Kurye hizmet alanlarında müşterilerimizin isteklerini ve memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

İstanbulun tüm ilçelerine hızlı ve güvenli şekilde Motosikletli Kurye hizmeti veren firmamız tüm Moto Kurye ekibini teknolojik ekipmalarla donatmıştır. Gönderileriniz bulunduğunuz bölgeden ivedilikle alınır ve hedef nokataya en hızlı şekilde ulaştırılır.

Hayatın her alanında gerekli olan Motorlu Kurye ler gerek iş oratmında gerekse normal yaşamda bir çok insanın gönderilerinin belli bir noktandan alınarak hedef noktaya ulaştırılmasını sağlayan bir hizmet sektörüdür. Motorlu Kurye sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Kurye Redline bu bağlamda müşterileri için daima kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti sunmayı misyon edinmiştir. 

İstanbulda Motorlu Kurye Hizmetleri;

Günümüz İstanbul da her geçen artan yerleşim yoğunluğundan ve aşırı derece de kalabalık trafinden bunalan ve özel işlerini yetiştiremeyen bütün bireysel ve kurumsal kurye hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız Kuryeredline İstanbula Bağlı tüm ilçelerine hakim profesyönel saha personeli ile yılın 365 günü kesintisiz ve kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. İstanbulda İkamet eden değerli müştelerimize sunmuş olduğumuz 7/24 kurye hizmetlerimiz iki şekilde yapılmaktadır, ve o anki işinizin aciliyet durumuna göre operasyon merkezi personelimiz tarafından oluşturulan kaydınız doğrultusunda Motorlu Kurye hizmetiniz gerçekleştirilir. Sizler de Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken aşadığa yazılı numalarımızdan bize ulaşmaktır.

Motorlu Kurye Taşıma Koşulları ve Şartları;

Kuryeredline Motorlu Kurye evrak taşıma koşullarımız yukaruda bilirttiğimiz doğrultuda gerçekleştirilir. Normal Kurye gönderilerinizde göndermek istediğiniz adrese toplam da teslim süremiz üç saattir. Express Kurye gönderilenizde ise toplam süremiz bir buçuk saattir ve normal gönderinizin iki katı üçrete tabidir. Tarafınızdan express gönderi kaydınız oluşturulduktan yarım saat kırk beş dk içerisinde evrağınız sizden alınır ve gitmesini istediğiniz adrese teslimatı gerçekleştirilir. Evrağınızı almaya gelen personelimiz geldiğinde gönderiniz hazır değil ise ve kuryemiz bekletilir ise ilk 5 dk ücretsizdir ve sonrası ilk yarım saat için her dakikası için 50 kuruş bekleme ücreti yazılır yarım saati geçen beklemelerde ise her dakika başına 1 tl ücret yansıtılır. Bu konuda daha tedaylı bilgi için iletişime geçin.

İstanbul Motorlu Kurye Hizmet Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İstanbul Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Motorlu KuryeAcil Moto Kurye 

Motorlu KuryeHızlı Kurye  

Motorlu KuryeExpress Kurye  

Motorlu KuryeNormal Kurye 

Motorlu KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

 İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline Motorlu Kurye hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız.Motorlu kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24