alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Hizmetleri

Gönderilerinizi birkaç saat içinde
İstanbul'un her semtine ulaştırır.

Moto Kurye

Moto Kurye hayatın büyük bir alanında gerekli olan tüm iş hayatı ve normal yaşamda gerekli olan bir hizmet haline gelmiştir , büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu ve zaman kısıtlılığı nedeniyle gerçekten  önem taşıyan ve gün geçtikçe daha da ihtiyaç haline gelen bir sektör olan moto kurye hizmetini firmamız Kurye Redline müşterileri için kaliteli , güvenli , hızlı şekilde yapılandırmıştır. Moto kurye lerimiz ve araçlarımız günümüzün getirdiği en son yenilikler olan GPS Teknolojisiyle göndericinin adres ve yer tespitini hızlı çekilde yaparak  gönderiyi hızlı olarak hedef noktaya ulaştırır. Moto Kurye lerimiz İstanbul içinde ve çevre illere hizmet vermektedir. Şehir  içinde trafik yoğunluğuna göre hizmet süremiz 30 ila 60 dakika olarak hesaplanmaktadır. Motorlu Kurye lerimiz A2 Ehliyetli ve işinde en az 5 senelik deneyim sahibi uzman kişilerden oluşmaktadır.  Kurye Redline müşterilerine her zaman yenilikçi ve profesyonel hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. Moto Kurye ihtiyaçlarınız için lütfen 212 220 69 90 Moto Kurye Çağrı Hattımızdan bizi arayabilir veya Web sitemizde bulunan İŞ EMRİ OLUŞTUR bölümündende  Moto Kurye çağırabilrisiniz.

Moto Kurye Fiyatları

Moto Kurye Hizmetlerimizde fiyatlar alınan hizmet kategorisine göre değişkenlik göstermektedir.  Hizmetl Kategorilerimiz aşağıda sıralanmıştır.

  1. Moto Kurye
  2. Normal Kurye
  3. Ekspress Kurye
  4. Uçak Kurye
  5. İlaç Kurye
  6. Vip Kurye
  7. Acil Kurye

Normal Kurye

Normal Kurye Standart kurye hizmet paketimiz Moto Kurye’miz standart zaman ölçüleri içerisinde  diğer gönderileri toplayarak işlem sırası içerisinde gönderiyi alarak hedef noktaya ulaştırır.

Ekspress Kurye

Ekspress Kurye hizmetimizde moto kurye’miz normal kurye gibi uğramalı dağıtım yapmaz . Moto Kurye’miz sadece sizin gönderinizi daha çabuk daha hızlı ve güvenli şekilde müşteriden alır ve hedef noktaya doğru direkt olarak gider İstanbul içinde trafik durumuna  bağlı olarak 30 ila 50 dakika içerisinde gönderi hedef noktada olur.

Uçak Kurye

Kurye hizmetleri arasında bulunan Uçak Kurye hizmetimiz Türkiye içinde Hava taşımacılığına müsait illerimize 24 saat içerisinde gönderinizi hızlı ve güvenli şekilde ulaştırabiliriz. Uçak Kurye hizmetimizden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilir veya İş Emri formunu doldurarak hizmetimizden yararlanabilrisiniz.

 

İlaç Kurye

İlaç Kurye hizmetimizde İstanbul içinde 7 / 24 moto kurye’lerimiz eczane ve hastaların acil ilaç ihtiyaçlarını karşılama üzere programlanmış bir hizmetimizdir. Moto kurye’miz eczane veya hastadan gelecek ihtiyaçları ivedi olarak hedef noktaya ulaştırmaktadır.
Not : Hastalara Yasaklı ve Reçeteli ilaçlar ilgili yasa gereği taşınamamaktadır.

Vip  Kurye

Vip Kurye : Moto Kurye firması vip kurye hizmetinde diğer kurye firmalarından farklı olarak müşterilerine daha hızlı ve sigortalı Vip Kurye ayrıclaığı sunmaktadır. Kurye Redline Moto Kurye hizmetlerinde müşterilerine daima yenilikçi ve profesyonel hizmetleri sunmayı misyon edinmiştir.

Acil Kurye

Acil Kurye hizmetimizde moto kurye’miz normal kurye gibi uğramalı dağıtım yapmaz . Moto Kurye’miz sadece sizin gönderinizi daha çabuk daha hızlı ve güvenli şekilde müşteriden alır ve hedef noktaya doğru direkt olarak gider İstanbul içinde trafik durumuna  bağlı olarak 30 ila 50 dakika içerisinde gönderi hedef noktada olur.Araba kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24