alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Gebze Kurye

0216 470 69 91

Gebze Kurye

Redlinekurye; Gebze Kurye hizmeti bu ilçemizin kurye hizmetleri açısından yoğun taleplerinden dolayı devam etmekte bulunuyoruz. Çoğu Kurye firmalarının bu ilçemizin uzak olmasından kaynaklı hizmet vermediğinden Kuryeredline olarak müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda hızlı ve güvenli kurye hizmetine devam etmekteyiz. Gebze marmara bölgesin deki en yoğun sanayi bölgelerinden biri olduğundan bu bölgede Moto kurye hizmetleri komşu illere nazaran daha fazla kurye ihtiyacı duymaktadır. Gebze Kurye için lütfen 0216 470 69 91 & 0539 290 69 92 nolu telefolarımızdan yada www.kuryeredline.com web sayfamızdan iş emri oluşturarak hemen hizmet alabilirsiniz.

Gebzede Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

Kuryeredline; Gebze, Marmara bölgesinde bulunan Kocaeli ilinin yaklaşık 338.000 nüfuslu bir ilçesidir. Gebze ilçesi, Kocaeli'nin Çayırova, Darıca, Dilovası ve Körfez ilçeleriyle birlikte İstanbul'un Şile, Pendik ve Tuzla ilçeleriyle de komşudur ve Kocaeli'nin İzmit Körfeziyle Marmara Denizi'ne kıyısı olan ilçemizdeki tüm sanayi sektörlerine bireysel ve kurumsal kurye hizmetlerimizde istanbuldaki gibi günün her saati devam etmektedir yapacağınız acil kurye gönderilerinizde bulunduğunuz bölgeye en yakın kuryemiz yönlendirilir ve evrağınız alınır. Gebze ilçemiz bölge dışı bir konumumuz olduğundan ötürü express ve normal kurye seçeneklerini kapsamaz bundan ötürüde yapacak olduğunuz tüm gönderileriniz bölge bazında hesaplanır ve direkt olarak kuryemiz yönderilir Gebze Moto Kurye gönderileri ile ilgi daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Gebze Hızlı Moto Kurye Hizmet Koşulları ve Şartlarımız;

Motokurye Merkezimiz İstanbul anadolu yakasında olduğundan ötürü gebze bölgesinden gelen kayıtlarınız doğrultusunda size en yakın bölgedeki kuryemiz ortalama 45 ila 60 dakika içerisinde evrağınızın alınmasını istediğiniz konumda bulunmaktadır. Sizlerin gitmesini istediğiniz istanbul bölgesindeki adrese moto kurye personelimiz uzman adres bilgisi doğrultusunda en hızlı şekilde yapmış olduğunuz kurye gönderinizi evrap koli vb ürünlerinizin sorunsuz ve sağlam bir şekilde alıcıya teslimatını imza karşılığında gerçekleştirir. Motosiklet ile yapacağınız evrak dışındaki paket gönderilerinizin maximum ağırlık kapasitesi 2 kg dır, bunun üzeri ağırlık için ayrıca ücret ilavesi yapılır ve toplamda moto kurye nin en fazla taşıya bileceği ağırlık 30/40 aralığındadır, üstü ağırlıktaki gönderileriniz için Arabalı Kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Gebze ve İstanbulda Motorlu Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Gebze Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Gebze Kurye​İstanbul Moto Kurye

Gebze KuryeAcil Moto Kurye

Gebze KuryeHızlı Moto Kurye

Gebze KuryeAnadoluyaka Kurye

Gebze KuryeMotosikletli Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Gebze Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….Gebze Kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.