alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Şile

0216 470 69 91

Moto Kurye Şile


Kuryeredline; Moto Kurye Hizmetlerimiz istanbul ve Şile de de devam ediyor..

Şile İstanbulun Anadolu yakasındaki 14 İlçelerinden biridir. Anadoluyakası ömerliden sonraki gelen bu yeşili ve karadenizyle meşhur tatil kasabası istanbul merkezine 60 km mesafededir, bu yakınlığı nedeni ile genelde istanbul anadolu yakasındaki ikamet eden insanların haftasonları tatil amaçlı tercih etmektedir. Bu tarihi şile ilçemizin köylerinde ve merkezindeki yerlilerinin yanı sıra istanbul merkezine yakın olması sebebiyle kış aylarında da yaşamak için tercih edilen ilçemizdir. "Şile" ismi yunanca bir kelimedir ve anlamı yaban çiçeği anlamını taşımaktadır. Şilenin merkezi girişinde o eşsiz güzellikteki piknik alanı hemen hemen bütün tatilcilerin tercih ettiği bir uğrak noktadır, şile nin girişinde belediye ve diğer iş yerleri yanı sıra sakinlerinin yerleşim yerleri vardır, denize yürüme mesafesindedir ve karadeniz olduğundan hırcın bir denizi vardır, plajlarında her daim can kurtaranları mevcuttur. Şilenin Tarihi Yerleri Sarıkavak Kalesi, Heciz Kalesi, Şile Kalesi, Osmanlı Hamamı ve Kilisesi mevcuttur. Biz Redline Moto Kurye firması olarak bu ilçemizdeki bireysel ve kurumsal bütün özel gönderileriniz için kurmuş olduğumuz Şile Moto Kurye hizmetlerimizden 7/24 yararlana bilirsiniz.  

İstanbul Şile Hızlı Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak günün her saatinde uzman motokurye ve çağrı merkezi ekipleriyle sizlere 20 yıllık kurye tecrübemizle hizmet vermekten mutluluk duyarız. İstanbul il sınırları içerisindeki kurye personellerimiz evrak ve gönderileriniz özen teslim alarak istediğiniz konum ve adreslere teslim eder. Kuryeredline genel merkezime bağlı çalışan profesyönel motorize kurye arkadaşlarımız iş emrinizden sonra çalışmaya başlarlar ve onlara verilen talimatlar doğrultusunda teslimatlarını gerçekleştirirler, sizlerin de o anki aciliyet durumunuza göre olan zaman zarfında size en yakın motosikletli personelimiz yöndirilir, yapacağınız gönderileriniz kurye personelimiz gelmeden hazır edilmeli ve beletilmemelidir, bekletilen kurye için ayrıca tarafınıza bekleme ücreti yansıtılacaktır. Sizlerinde Sile Kurye yapacağınız evraklarınız harita sınırlarımız dışarısında olduğundan extra bölgemiz olarak geçerlidir ve sadece express kurye tarifesi uygulanır.  


Şile Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24