alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Silivri

0216 470 69 91

Moto Kurye Silivri


Kuryeredline; Moto Kurye hizmetlerimiz İstanbul geneli ve silivri ilçemizde de kesintisiz olarak devam etmektedir..

Silivri İlçemiz istanbulun batı kapısıdır ve büyükçekmece ilçemize komşu bölgemizdir. Redlinekurye ailesi olarak 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile istanbul il sınırları içindeki bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimize kişiye özel motosikletli kurye hizmetlerimiz istanbul'a bağlı silivri ilçemizde de 7/24 güvenli, kaliteli ve makul fiyatlı kurye hizmetlerimiz devam etmektedir. Silivri ilçesi yazlık bir yerleşim yeri olduğundan ötürü, kış aylarına nazaran yaz aylarında neredeyse 3 katı daha fazla nüfusa sahip olmaktadır. Kış aylarında sadece yerlilerinin yaşamış olduğu bu ilçemizde yazları ise tatil amaçlı gelen yerli ve yabancı turistlerimizle birlikte yazlıkcı yerlilerinde gelmesiyle cıvıl cıvıl olan sevimli ve güzel bir semtimizdir. Biz Redline Kurye ekibi olarak bu ilçedeki müşterilerimizinde önemli ve acil evrak,koli,paket,kimlik,ehliyet,pasaport vb taşınması yasal olan her önemli gönderileriniz için Sİlivri Moto Kurye ekiplerimiz aracılığıyla günün her saatinde yararlana bilirsiniz.

İstanbul Silivri Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

İstanbul ve Sİlivri arası 74 km 1 saat 10 dakika uzaklıktadır. Kuryeredline firmamızın istanbul içi bölgelerinin dışında kaldığı için harita bölgelerimizde 7. bölgeden sonraki extra bölgemiz olarak yer almaktadır, bu neden istanbuldan silivriye yada silivriden istanbul içi ilçelere yapacağınız gönderilerinizde normal yada express seçeneği yer almamaktadır. Firmamızdan yapacağınız iş emrinizden sonra size yada gönderinizin alınacağı lokasyona en yakın olan motorize kurye personelimiz yönlendirilerek doğrudan express kurye şeklinde alınır ve teslimat noktasına ulaştırılır. Bu bölgeden yamış olduğunuz Silivri Kurye aracılığıyla yapılan gönderilerinizle ilgili tam zamanlı teslimat süresi bilgisini ve ücret bilgisini çağrı merkezi operasyon sorumlusu ekip arkadaşımızdan detaylıca öğrenebilirsiniz.

Silivri Motorlu Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Şartlarımız;

Redlinekurye; Bünyesiden yapacağınız bütün gönderileriniz bizim güvencemiz altında teslim alınmasından, teslim edilmesine kadar gönderilerinizle alakalı tüm bilgileri ve detayları operayon merkezimiz aracılığıyla takibini yapabilirsiniz. Çağrı merkezimize iş emri kaydınız yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz, size yada gönderinizin alınmasını istediğiniz her hangi bir konuma en yakın olan motorlu kuryemizi yönlendirerek evrağınızı teslimat formu doldurarak alıyoruz ve aynı şekilde teslimat noktasında alıcıdan isim imza kaydı alarak yapıyoruz, sonrasında opresyon merkezi çalışanlarımız tarafından aranarak teslimatınızla ilgili isim bilgisini alıyorsunuz. Bu bölgeler arasından yapacak olduğunuz bütün bireysel ve kurumsal evraklarınız doğrudan hızlı kurye seçeneğimiz ile yapılmaktadır. Süre ve ücret bilgisi için bizi aşağıda yazılı numaralarımızdan arayarak öğrene bilirsiniz. 

Hızlı Sİlivri Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Çayırdere Mahallesi, * Çeltik Mahallesi, * Danamandıra Mahallesi, * Fatih Silivri Mahallesi, * Fenerköy Mahallesi, *Fevzipaşa Mahallesi, * Gazitepe Mahallesi, * Gümüşyaka Merkez Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, *İ smetpaşa Mahallesi, * Kadıköy Mahallesi, * Kavaklı Mahallesi, * Akören Mahallesi, * Alibey Mahallesi, * Alipaşa Mahallesi, * Kurfallı Mahallesi, * Küçük Kılıçlı Mahallesi, * Küçüksinekli Mahallesi, * Mimarsinan Silivri Mahallesi, * Ortaköy Merkez Mahallesi, * Piri Mehmet Paşa Mahallesi, * Sancaktepe Mahallesi, * Sayalar Mahallesi, * Selimpaşa Merkez Mahallesi, * Semizkumlar Mahallesi, * Seymen Mahallesi, * Sinekli Mahallesi, * Yeni Mahallesi, * Yolcatı Mahallesi, * Balaban Mahallesi, * Bekirli Mahallesi, * Beyciler Mahallesi, * Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi, * Büyükkılıçlı Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Silivri Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Silivri Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Silivri Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Silivri Moto KuryeHızlı Kurye  

Silivri Moto KuryeExpress Kurye  

Silivri Moto KuryeNormal Kurye 

Silivri Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Silivri Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24