alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Çatalca

0216 470 69 91

Moto Kurye Çatalca


Kurye Redline; Moto Kurye olarak Çatalca ilçesin'de de hizmetinizdedir.
İstanbul'a bağlı olan Çatalaca ilçemiz şehrin Avrupa yakasında yer alıp yüzölçümü itibariyle İstanbul ilinin en büyük ilçelerindendir. İstanbul'un batı sınırlarında kurulmuş bir kentimiz hızla her geçen gün gelişmektedir. Avrupa Yakası Büyükçekmeceye komşu olan Çatalca stratejik yönden çok önemli bir ilçelendendir. Çatalcanın Coğrafi konumunun yüzölçümü 1715 Km²' dir. Sahil uzunluğu ise 135 Km. dir. İstanbul İl merkezine uzakligi ise 55 Km.dir. Güneyde Büyükçekmece'ye, batıda ise Silivri'ye ve Tekirdağ iline komşudur. Doğudaki komşuları, Avcılar, Küçükçekmece ilçeleri ile Gaziosmanpaşa'dır. İlçe sınırları içinde merkeziyle belediye'ye bağlı 16 olmak üzere toplam 42 köyü vardır. Bu ilçemizdeki müşterilerimizinde kurumsal ve bireysel tüm kurye ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına sizler için özel olarak kurmuş olduğumuz Çatalca Moto Kurye hizmetlerimizden istediğiniz gün ve saatte yararlana bilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Motosikletli Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Motokurye sektöründe öncü firması olan Redlinekurye 20 yıllık kuryelik tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikamızla sizlere sunmuş olduğumuz 7/24 kurye hizmeti veren ve uzun yıllardır çalışmakta olan müşterilerinin dahi vazgeçemediği önde gelen sayılı Motorize Kurye şirketlerindendir.
Çatalca İstanbulun en nezih ve insanlarının meydanları doldurduğu en kalabalık ilimiz oldugundan biz motorlu kurye'lere ihityaç duydugunu gözönüne alarak sizlere Çatalca Kurye hizmeti vermekteyiz. Gönderileriniz gün içerisinde istediğin noktaya güvenli şekilde teslimatlarınızı gerçekleştirmekten onur duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul ve Catalca Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Kurye Gönderi Şartlarımız;

Redlinekurye Çatalca bölgesi moto kurye hizmetinde ciddiye alınması gereken en önemli yerlerden birisidir. Bu bölgeden yapacağınız yada bu bölgeye yapacağınız gönderileriniz ortalama (60) ila (90) dakika arsında alınır ve teslim edilir. İstanbul Çatalca ilçemiz kurye sektörünün il sınırları dışarısında olduğundan ötürü bu ilçemiz extra bölge olarak fiyatlandırılır ve bu bölgeye yapacağınız bütün gönderilerileriniz tek tarife olarak yani express seçeneğimizle teslimatlarımız yapılmaktadır. İstanbul içi bölgelerimiz de uygulanan normal kurye seçeneğimiz bu bölgemizde uygulanmamaktadır. Çatalca ile ilgi gönderilerinizle alakalı detaylı bilgiyi operasyon merkezi çalışanlarımızdan öğrenebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

İstanbul Çatalca Hızlı Motorlu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Gümüşpınar Mahallesi, * Hallaçlı Mahallesi, * Hisarbeyli Mahallesi, * İhsaniye Mahallesi, * İnceğiz Mahallesi, * İzzettin Mahallesi, * Kabakça Mahallesi, * Kaleiçi Mahallesi, * Kalfa Mahallesi, * Karacaköy Merkez Mahallesi, * Karamandere Mahallesi, * Kestanelik Mahallesi, * Celepköy Mahallesi, * Çakıl Mahallesi, * Çanakça Mahallesi, * Çiftlikköy Merkez Mahallesi, * Dağyenice Mahallesi, * Elbasan Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Ferhatpaşa Mahallesi, * Gökçeali Mahallesi, * Kızılcaali Mahallesi, * Muratbey Merkez Mahallesi, * Nakkaş Mahallesi, * Oklalı Mahallesi, * Ormanlı Mahallesi, * Ovayenice Mahallesi, * Örcünlü Mahallesi, * Örencik Mahallesi, * Subaşı Mahallesi, * Yalıköy Mahallesi, * Yaylacık Mahallesi, * Yazlık Mahallesi, * Akalan Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Aydınlar Mahallesi, * Bahşayiş Mahallesi, * Başak Mahallesi, * Belgrat Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Çatalca Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Çatalca Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Çatalca Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Çatalca Moto KuryeHızlı Kurye  

Çatalca Moto KuryeExpress Kurye  

Çatalca Moto KuryeNormal Kurye 

Çatalca Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


 


 


Çatalca Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24