alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Sancaktepe

0216 470 69 91

Moto Kurye Sancaktepe


Kuryeredline; Moto Kurye Sancaktepe ilçesin'de hizmetinizdedir.
İstanbulun sayılı güzel semtlerin den olan sancaktepe ilçemiz bir çok tarihi alanları ve kültürleriyle ön planda olma yolunda hızla gelişiyor, öncelerde kartal ilçesine bağlı olan samandıra, sarıgazi, ve yenidoğan semtlerinin yanı sıra şimdilerde akpınar mahalleside dahil olmuş bulunuyor. Çevresinde ümraniye, maltepe, ataşehir, ve kartal semtleri bulunmakta ve günümüzde birçok istanbullu ismini yeni aldığı için sancaktepenin neresi oldugunu bilememektedir. Günümüzde şehir hastanesiyle ve yeni yapılan avm leri ile istanbulun gözde ilçesi olmayı ve  halkının varlıklarına değer katmayı sağlamış olmaktadır. Önceki yıllarda hiç bir gelir kaynagı olmayan ve istanbulun merkezine uzaklıgından ötürü ulaşım ve hastanelere uzak olmasından gelişmemiş şehir kabul edilirken, şimdi ise metronun gelmesiyle gelişmiş ilçeler arasında yer almayı başarmıştır. Sizlerde Sancaktepe Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde çağrı merkezimizle iletişime gerek iş emri oluştura bilir ve size özel olarak sunmuş olduğumuz kurye hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmetimiz;

Metropol Şehir İstanbul' da Motosikletl Kurye sektörün de öncü firma olan Redlinkurye 20 yıllık kuryelik tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 kurye hizmeti veren ve çalışmakta olan müşterilerinin vazgeçemediği önde gelen Motokurye şirketidir.
Sancaktepe Kurye Hizmetimizde vermiş oldugumuz özenli çalışmalarımızı diğer semtlerimiz'de de geçerli olup itsanbula uzaklıgı ve karmaşık adres sorunlarınızda biz kurye ekibi arkadaşlarımızla sizler için buradayız. Buradaki amacımız sizlerin gönderilerinizi hızlı ve ucuz bir şekil de istanbul içi bölgelere teslim etmek üzere işlerinizin aksamaması ve zamanında halledilerek sizi bu durumdan kurtarmaktır. Şimdilerde hızla gelişmekte olan ilçemiz bugun içinde bile en yoğun motorlu kurye ve arabalı kurye hizmetine ihtiyaç duymaktadır. kuryeredline ailesi olarak sizlerinde bu bölgede kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş bir ekiptir.

Anadolu Yakası Sancaktepe Motosikletli Kurye Hizmet Koşulları ve Kurye Gönderi Şartlarımız;

Redline motosikletli kurye her ilçede oldugu gibi sancaktepe ilçesinde de sizlere hizmet vermektedir, sancaktepe'deki gönderilerinizi hazır ettikten sonra veya kuryeyi çağırdığınızdan itibaren aciliyetinize göre kurye gönderileriniz fiyatlandırılarak kurye bekletilmeden hazır olması gerekmetedir ve gitmesini istediğiniz adrese güvenli ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Bu sektörde en hızlı kurye gönderimiz vip express kurye seçeneğimizdir. İstanbul içi belirlenen bölgelerde toplamda (1) bir saatte adrese teslimatlarımız yapılmaktadır. Express Kurye gönderisi ise (90) dakika dadır. Normal gönderileriniz ise toplamda ortalama (180) dakika da dır. Sizlerde Sancaktepe ilçemizdeki hizmetlerimizle alakalı detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sancaktepe Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Abdurrahmangazi Mahallesi, * Akpınar Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Emek Mahallesi, * Eyüp Sultan Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Hilal Mahallesi, * İnönü Mahallesi, * Kemal Türkler Mahallesi, * Meclis Mahallesi, * Merve Mahallesi, * Mevlana Mahallesi, * Osmangazi Mahallesi, * Paşaköy Mahallesi, * Safa Mahallesi, * Sarıgazi Mahallesi, * Veysel Karani Mahallesi, * Yenidoğan Mahallesi, * Yunus Emre Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Sancaktepe Motosikletli Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Sancaktepe Moto KuryeAcil Motorlu Kurye 

Sancaktepe Moto KuryeHızlı Motosikletli Kurye  

Sancaktepe Moto KuryeVip Express Kurye  

Sancaktepe Moto KuryeNormal Kurye 

Sancaktepe  Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Sancaktepe Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24