alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Ataşehir

0216 470 69 91

Moto Kurye Ataşehir


Kurye Redline; Moto Kurye Ataşehir ilçesin'de hizmetinizdeyiz...
İstanbulun Anadolu yakasında bulunan Batısıyla Doğusuyla ikiye ayrılmış bir ilçedir, ilçenin batısında Batı Ataşehir doğusunda Doğu Ataşehir in barboros bulvarı adında semtleri ve mahalleleri vardır çevrelerinde ise ümraniye, maltepe, sancaktepe, üsküdar, semtleri yer almaktadır. Geneli İş Merkezleri ve plazaların' dan oluşmaktadır, yaşam siteleri blok üzerine sıralı ve karmaşık biçimlendirildiğin'den adress konusunda zor bulunan bir ilçemizdir. Doğusunda watergarden awm si ile meşhur'ken batısın da miğros ve mc donald sektörleri ana merkez olarak adlandırılır. Yaşanılacak nadir güzellikteki müşterilerimiz için de redline kurye ailesi olarak kurmuş olduğumuz Ataşehir Moto Kurye ekibimizle sizlere hizmet vermekten kıvanc duyarız.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Moto Kurye sektöründe öncü firması olan Redlinekurye 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 Kurye hizmeti veren ve müşterilerinin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motosikletli Kurye şirketlerindendir. Ataşehir Kurye sektöründe büyük rol oynuyor halkın çogunluğu siparişlerinin evlerine gelmesinden yana bu nedenle burdaki kurye hizmetleri yoğunluktan ziyada adreslerin site içerilerinde kuryelerin yürümesiyle zaman kaybederek daha fazla kurye çalıştırmakla birlikte siparişlerin geç gitmesine sebep oluyor. Biz ateşehir bölgesini en iyi bilen kurye firması olarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi planlar ve garanti ederiz.

Ataşehir Motokurye hizmet koşulları ve şartlaımız;

Ataşehir bölgesi de Moto Kurye hizmeti verdiğimiz ilçeler arasında olup size bu ilçemiz'de en iyi şekil de hizmet vermekten onur duyarız, gönderileriniz sizin istekleriniz doğrultusunda ulaşmasını istediğiniz adreslere teslim edilir. İsterseniz Hızlı Kurye seçeneğimizle (1.5) bir buçuk saat te teslim edilmesini, isterseniz Normal Kurye şeçeneğimiz ile (3 - 3.5) üç, üçbuçuk saat içerisinde  gönderilerinizi teslim ediyoruz. Vip Express Kurye gönderileriniz bunların içerisinde en hızlı olup toplamda (1) bir saatte teslimatı gerçekleştirilmektedir. Sizlerde Bu hizmetlerimiz le alakalı daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Yakası Ataşehir Motorlu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Aşık Veysel Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Barbaros Mahallesi, * Esatpaşa Mahallesi, * Ferhatpaşa Mahallesi, * Fetih Mahallesi, * İçerenköy Mahallesi, * İnönü Mahallesi, * Kayışdağı Mahallesi, * Küçükbakkalköy Mahallesi, * Mevlana Mahallesi, * Mimar Sinan Mahallesi, * Mustafa Kemal Mahallesi, * Örnek Mahallesi, * Yeni Çamlıca Mahallesi, * Yeni Sahra Mahallesi, * Yenişehir Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Ataşehir Moto Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Ataşehir Moto KuryeAcil Motosikletli Kurye 

Ataşehir Moto KuryeHızlı Moto Kurye  

Ataşehir Moto KuryeExpress Vip Kurye  

Ataşehir Moto KuryeNormal Motorlu Kurye 

Ataşehir Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Ataşehir Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24