alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Pendik

0216 470 69 91

Moto Kurye Pendik


Kuryeredline; Motorlu Kurye Kadiköy ilçesin'de de 7/24 hizmetinizdeyiz.
Pendik ilçemiz şehrin Anadolu yakasında yer alıp Marmara denizi sahili olan bir yerleşim yeridir. Pendik ilçesi gördüğü yenilikler ve değişiklikler nedeniyle halkına verdiği imkanlardan sonra nüfusunda büyük oranda artış görülmektedir. Bugünkü nüfusu 681.736 sayısında olmasına rağmen ilçe çoktan kentsel yaşam ilçesi olduğunun bildirimini vermiştir. Daha çok genç kesimin yaşam sürdüğü ilçede orta yaşlı kesimde gençlerin sayısına yetişmekte diyebiliriz. Bu kadar insan ve trafik yoğunluğunu yanı sıra iş merkezlerinin de çoğalması berberinde artan talepler doğrultusunda kurmuş olduğumuz Pendik Moto Kurye ekibimizle sizlere kaliteli ve ucuz fiyat politikamızla hizmet vermekten onur duyarız.

İstanbul Anadolu Yakası Pendik Motorlu Kurye Hizmetlerimiz;

İstanbul ve bağlı tüm ilçelerinde Moto Kurye sektöründe öncü firması olan Redlinekurye 20 yıllık kuryelik tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla hizmet veren, müşterilerinin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motorlukurye şirketidir.
Pendik ilçemiz İstanbulun en nezih ve yerleşim yerlerinin doldurulduğu en kalabalık ilçemiz oldugundan ötürü biz motorlu kurye'lere ihityaç duyulduğunu göz önüne alarak sizlere Acil ve önemli işlerinizi halletmenize yardımcı olabilmek adına kurmuş olduğumuz Pendik Kurye ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kurye gönderilerinizi gün içerisinde istediğiniz noktaya güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmekten onur duyarız.

Pendik Motosikletli Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Redlinekurye Pendik bölgesinde Acil Motorlu Kurye hizmetinde ciddiye alınması gereken en önemli yerleşim yerlerinden birisidir. Motorlu Kurye gönderileriniz tarafınızdan yada alınmasını istediğiniz ilçelerden express gönderi seçeminizde ortalama 30 ila 45 dk arsında alınıp 45 ila 60 dakika arsında direkt olarak adrese teslimatı yapılır. Kurye'lerimiz gönderinizi almaya geldiğinde bekletilmemelidir, iş emriniz oluşturulduktan sonra lütfen evraklarınızın hazır oldugundan emin olduğunuzda kurye'mizi çagırın, aksi taktirde tarafınıza bekleme ücreti yansıtılır, size daha iyi hizmet verebilmek için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz ve pendik motorlu kurye hakkında tüm bilgileri çağrı personelimizden öğrenin..

Anadolu Yakası Pendik Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Ahmet Yesevi Mahallesi, * Bahçelievler Mahallesi, * Ballıca Mahallesi, * Batı Mahallesi, * Çamçeşme Mahallesi, * Çamlık Mahallesi, * Çınardere Mahallesi, * Doğu Mahallesi, * Dumlupınar Mahallesi, * Emirli Mahallesi, * Ertuğrul Gazi Mahallesi, * Esenler Mahallesi, * Esenyalı Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Fevzi Çakmak Mahallesi, * Göçbeyli Mahallesi, * Güllü Bağlar Mahallesi, * Güzelyalı Mahallesi, * Harmandere Mahallesi, * Kavakpınar Mahallesi, * Kaynarca Mahallesi, * Kurna Mahallesi, * Kurtdoğmuş Mahallesi, * Kurtköy Mahallesi, * Orhangazi Mahallesi, * Orta Mahallesi, * Ramazanoğlu Mahallesi, * Sanayi Mahallesi, * Sapan Bağları Mahallesi, * Sülüntepe Mahallesi, * Şeyhli Mahallesi, * Velibaba Mahallesi, * Yayalar Mahallesi, * Yeni Mahalle Mahallesi, * Yenişehir Mahallesi, * Yeşilbağlar Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Pendik Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Pendik Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Pendik Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Pendik Moto KuryeHızlı Kurye  

Pendik Moto KuryeExpress Kurye  

Pendik Moto KuryeNormal Kurye 

Pendik Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


 


Pendik Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24