alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Kartal

0216 470 69 91

Moto Kurye Kartal


Kuryeredline; İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmakla beraber Kartal ilçesinde de Moto Kurye hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. İstanbul Kartal ilçesi bizans imparatorluğu döneminde kartelimen isminde küçük bir balıkcı köyü olarak kurulmuştur. Selçuklu Süleyman Şah tarafından fethedilmesi sonucu pendik, maltepe ve kartal ilçesi Dragos çayı hudut olarak belirlenerek 1084 yılında bir antlaşma yapılmıştır. Bu dragos çayı maltepenin batısından maltepe ve kartal arasından sınırı teşkil ederek dragos tepesinin yanından geçerek denize dökülen bir sudur. Kartal ilçemizde ilk vapur iskelesi 1857 yılında inşa edilmiştir. Sonrasında 1947 de kartal ve çevresinde sanayi bölgesi kurularak yerleşim nufüsu ve üretimi her geçen gün artmaktadır. Bu tarihi ilçemiz olan Kartal Moto Kurye hizmletimizden sizlerde yaralanabilmek için yapmanız gereken bize ulaşmanızdır.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

​Anadolu Yakası Kurye ve geneli bütüm ilçeleriyle olmakla beraber Kartal ilçesindeki müşterilerimizinde çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz. Redline kurye ailesi olarak müşterilerimizin gün içindeki resmi ve özel olan tüm kurye ve kargo gönderileri için doğru adres olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız aracılığıyla yapmış olduğunuz bütün gönderileriniz bizim güvence kapsamımızda yapılarak kayıt altına alınmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinden istediğiniz ilçeye acil ve normal seçeneklerimiz ile sizlerde zamanla yarışınızda bizim sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimizden dilediğiniz zaman da ve günde yararlana bilirsiniz. Kartal Kurye ekibimiz ile acil yapılan gönderileriniz size verilen sürelerde teslimat noktasında olmaktadır. Yapmış olduğunuz gönderilerin teslimatına kadar olan süre içerisinde gönderileriniz ile ilgili bilgiyi çağrı personelimizden alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Moto Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartları;

​Redlinekurye firmamızdan yapacağınız gönderilerin iş emri kaydınız oluşturduktan sonra çalışmaya başlar. Size en yakın personelimiz express kurye seçeneğiniz de ortalama yarım saat kırk beş dakikaya kadar bulunduğunuz yerden gönderiniz alarak yine aynı şekilde istanbul sınırları içerisindeki bölgelere ortalama olarak kırk beş ile altmış dakika içerisinde gitmesini istediğiniz konuma ivedilikle ulaştırmaktadır. Bu bölgemizden yapacağınız Normal gönderileriniz ise ortala üç ila üç buçuk saat içerisinde uygun fiyatlarla hedef noktaya ulaştırılmaktadır. İş emri kaydınız oluşturduğunuz da size özel olarak tahsis edilen personelimiz size gelene kadar gönderilerinizin hazır şekilde bekletilmelidir. Bizim tek yarışımız zamanla olduğu için sizlerin olduğu gibi diğer müşterilerimizin evraklarıda bizim için önem taşımaktadır, bu nedenle kurye personellerimizin tarafınızca bekletilmemesi gerekmektedir.

Kartal Motosikletli Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Atalar Mahallesi, * Cevizli Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çarşı Mahallesi, * Çavuşoğlu Mahallesi, * Esentepe Mahallesi, * Gümüşpınar Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, * Karlıktepe Mahallesi, * Kordonboyu Mahallesi, * Orhantepe Mahallesi, * Orta Mahallesi, * Petroliş Mahallesi, * Soğanlık Yeni Mahallesi, * Topselvi Mahallesi, * Uğurmumcu Mahallesi, * Yakacık Yeni Mahallesi, * Yalı Mahallesi, * Yukarı Mahallesi, * Yunus Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Kartal Motorlu Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Kartal Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Kartal Moto KuryeAcil Motorlu Kurye 

Kartal Moto KuryeHızlı Moto Kurye  

Kartal Moto KuryeExpress Vip Kurye  

Kartal Moto KuryeNormal Kurye 

Kartal Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Kartal Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24