alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Kadıköy

0216 470 69 91

Moto Kurye Kadıköy


Kuryeredline; Moto Kurye Kadiköy ilçesin'de hizmetinizdeyiz..
Kadiköy İstanbulun en geniş ilçerinden olan ve trafiğin çözülemediği motorların bile zor hareket ettiği zor bir ilçelerimizdendir. Kadiköyün Merkezinde Boğa heykeli ve en kalabalık yeri olarak geçmektedir, kozyatagı ilçeside Kadiköyün bir mahallesidir ama kadiköye uzaklığı 7 km dir, ve çok uzak olmamasına rahmen yoğun istanbul trafiğiyle birlikte buraya ulaşım bile daha uzun süre alabiliyor, tarihi bakımından istanbulun en eski yerleşim yerlerine sahiptir. 2017 de faliyete başlandıgı kentsel dönüşümle trfik ve ulaşım sorununun da kat ve kat artmasıyla ulaşım gittikçe güç hale gelmektedir. Sizlerde bu yoğun ilçemizdeki gönderileriniz için Kadıköy Moto Kurye hizlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

Metropol Şehir İstanbul' da Motorlu Kurye sektöründe öncü firması olan Redlinekurye 20 yıllık kuryelik tecrübesiyle istanbul ve tüm semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren müşterilerin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motorlu Kurye şirketidir.
Kadiköy istanbulun en ileri gelen ticaret bakımından büyük rol oynadıgı bir ilçemizdir, siz müşterilerimizin evraklarını yoğun insan trafiğiyle birlikte taşıt trafiğini aşarak istenilen yere en kısa sürede götürerek en iyi hizmeti verdiğimizden gurur duydugumuzu bilmenizi isteriz. Kadiköy fenerbahçe maçı esnasında yaşanan insan ve araba trafiğinden dolayı işleriniz aksayabilir, merak etmeyin burda biz devreye girerek sizin aksayan işleriniz düzene sokup gönderilerinizi en kısa zamanda istemiş oldugunuz adrese teslimatının saglanması bizim için bir görevdir. Kadıköy Kurye Hizmetlerimiz içi web sayfamızdan iş emri oluşturarak yararlana bilirsiniz.

Anadolu Yakası Kadıköy Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Redlinekurye Kadiköy den gönderilen bir gönderinizi genelde müşterilerimizin hızlı geldiniz sözüyle kuryelerimizi mutlu ettiğini biliyoruz, çünkü kurye toplanma merkezimize yakın oldugundan ve kadiköy ilçemiz den aşırı gönderi isteği geldiğinden bu bölge de devamlı kurye tuttugumuz doğrudur. Kurye gönderileriniz normal ilçe'lere göre trafik sorunu farketmeksizin express seçeneğinizde (30) ila (45) dakika içerisinde sizden alınarak gitmesini istediğiniz lokasyona da aynı şekilde (30) ila (45) dakika içerisinde teslimatı sağlanır, ve bu süre trafiğin yoğunluguna göre zaman zaman düşebilir veya artabilir. Moto Kurye gönderileriniz bulunduğunuz adresten almakla sorumlu olan kurye personelimizi beklettiğiniz de ayrıca bekleme ücreti tafınıza yansıtılacaktır. Evrak ve benzeri gönderilerinizin ücretlendirilmesi ağırlıgına ve büyüküğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. 

İstanbul Kadıköy Motorlu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Acıbadem Mahallesi, * Bostancı Mahallesi, * Caddebostan Mahallesi, * Caferağa Mahallesi, * Dumlupınar Mahallesi, * Eğitim Mahallesi, * Erenköy Mahallesi, * Fenerbahçe Mahallesi, * Feneryolu Mahallesi, * Fikirtepe Mahallesi, * Göztepe Mahallesi, * Hasanpaşa Mahallesi, * Koşuyolu Mahallesi, * Kozyatağı Mahallesi, * Merdivenköy Mahallesi, * Ondokuzmayıs Mahallesi, * Osmanağa Mahallesi, * Rasimpaşa Mahallesi, * Sahrayıcedit Mahallesi, * Suadiye Mahallesi, * Zühtüpaşa Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalar'da Kadıköy Motorlu Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Motosikletli Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Kadıköy Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Kadıköy Moto KuryeHızlı Kurye  

Kadıköy Moto KuryeExpress Kurye  

Kadıköy Moto KuryeNormal Kurye 

Kadıköy Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 


Kadıköy Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24