alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Beykoz

0216 470 69 91

Moto Kurye Beykoz


Kuryeredline; Beykoz istanbul anadolu yakasında bulunan ve üç bir yanı denizlerle kaplı nadir güzellikteki bir ilçemizdir. Bu ilçemize bağlı toplamda 18 köy bulunmaktadır, beykoz ilçemizin ortakuzeyinde; doğudan şile, güneyden ümraniye ve üsküdar ilçemiz bulunmaktadır. İstanbulun en zengin ormanlık arazisine sahip bir ilçesi olmakla beraber tarihi yerleriylede oldukça meşhur bir ilçemiz olmaktadır. Osmanlı döneminde tabakhaneyle beraberinde bir de deri fabrıkasının yanı sıra (1884) yılında da istanbulun en büyük kundura fabrikası kurulmuştur. O zamanlardaki kurulan kundura fabrikası şimdiki dönemde ise sinema yapımcılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunların Yanı sıra paşa bahçe şişe cam fabrikasıda bu güzel ilçemizde kurulmuştur. Redlinekurye ailesi olarak bu nadir güzellikteki Beykoz Moto Kurye ihtiyaçlarınızda bizlerde her daim sizlerin yanında olmaktan onur duyarız.

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Motosikletli Kurye Hizmetimiz;

İstanbulun tüm ilçelerinde olduğu üzre kavacık ilçemize komşu olan beykoz ilçemizdeki müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verebilmek adına kurmuş olduğumuz Beykoz Motosikletli Kurye ekiplerimizle sizlerin günün her saatinde yapacağınız gönderiler bizim güvencemiz kapsamında sorunsuz bir şekilde teslimatlarımız yapılmaktadır. Firmamızın çağrı merkezine yapacağınız iş emriniz sonrasında çalışmaya başlıyoruz ve bulunduğunuz konuma ve adrese bölgeye hakim bilgi sahibi uzman kurye personelimizi yönlendirerek evrak ve gönderilerinizi ivedilikle alarak yine aynı şekilde motorize kurye'lerimiz aracılığı ile gitmesi gereken ilçeye veya adrese verilen teslimat sürelerinde güvenle gerçekleştiriyoruz. Beykoz Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon yakınınızdayız.

Beykoz Motorlu Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

​Redlinekurye ekibimiz diğer ilçelerimizde olduğu gibi bu bölgemizde de arabalı ve motorlu kurye ekpleriyle hafta içi mesai saatlerinde tam kadromuz ile mesai saatleri dışında ise nöbetci kurye 'leri ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezimize oluşturduğunuz iş emriniz den sonra çalışmaya başlıyoruz ve aciliyetinize göre size en yakın personelimizi yönlendirerek evraklarınız tarafınızdan alarak express seçeneğinizde maksimum alınıp teslimat süremiz istanbul içi ilçeler de (90) doksan dakika içerisinde yapılmaktadır. Evrak kaydınız oluşturulduktan sonra moto kurye personelimiz adresinize gelmeden gönderinizin tarafınızdan hazır edilmesi ve personelin bekletilmemesi gerekmektedir, bekletilen kurye için tarafınıza ayrıca bekleme ücreti yansıtılmaktadır. Beykoz ilçemizden yapacağınız gönderilenizle ilgi daha fazla bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilir ve çağrı merkezi personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Anadolu Yakası Beykoz Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Acarlar Mahallesi, * Akbaba Mahallesi, * Alibahadır Mahallesi, * Anadolu Hisarı Mahallesi, * Anadolu Kavağı Mahallesi, * Anadolufeneri Mahallesi, * Baklacı Mahallesi, * Bozhane Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çamlıbahçe Mahallesi, * Çengeldere Mahallesi, * Çiftlik Mahallesi, * Çiğdem Mahallesi, * Çubuklu Mahallesi, * Dereseki Mahallesi, * Elmalı Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Göksu Mahallesi, * Göllü Mahallesi, * Görele Mahallesi, * Göztepe Mahallesi, * Gümüşsuyu Mahallesi, * İncirköy Mahallesi, * İshaklı Mahallesi, * Kanlıca Mahallesi, * Kavacık Mahallesi, * Kaynarca Mahallesi, * Kılıçlı Mahallesi, * Mahmutşevketpaşa Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Ortaçeşme Mahallesi, * Örnekköy Mahallesi, * Öyümce Mahallesi, * Paşabahçe Mahallesi, * Paşamandıra Mahallesi, * Polonez Mahallesi, * Poyraz Mahallesi, * Riva Mahallesi, * Rüzgarlıbahçe Mahallesi, * Soğuksu Mahallesi, * Tokatköy Mahallesi, * Yalıköy Mahallesi, * Yavuz Selim Mahallesi, * Yeni Mahalle Mahallesi, * Zerzavatçı Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Beykoz Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Beykoz Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Beykoz Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Beykoz Moto KuryeHızlı Kurye  

Beykoz Moto KuryeExpress Kurye  

Beykoz Moto KuryeNormal Kurye 

Beykoz Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Beykoz Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24