alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Adalar

0216 470 69 91

Moto Kurye Adalar


Kuryeredline; Moto Kurye Esenyurt ilçesin'de hizmetinizdedir.
Prenses yada kızıl ada olarak bilinen İstanbul adaları anadolu yakasının eşsiz manzaralarını göz önüne getirmektedir. (9) ada ve (2) kayalıklardan oluşan bu adalar da toplamda 5 yerleşim yeri bulunmaktadır. Bunlar Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası’dır. Tavşan Adası, Kaşık Adası, Sivri ada ve Yassı ada  ise sürekli yerleşim yeri değildir. Adalar ilçedir ve merkezi Büyükada dır. Adaların toprakları kırmızı olarak Türkler tarafından kızıl adalar olarak tarihe geçmiştir, topragın renginden dolayı çiçek, meyve, sebze yetişmesine elverişlidir. Sİzlerde Adalar Moto Kurye Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilir ve iş emri kaydınız oluşturarak yararlana bilirsiniz.

İstanbul Adalar Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz;

İstanbul' da Motorlu Kurye sektöründe öncü firması olan Redline kurye (20) yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren müşterilerin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motosikletli Kurye şirketidir.
İşte Merak edilen soruyu cevaplamak adına Adalar Motosikletli Kurye hizmeti varmı diyen müşterilerimize süpriz ve gerçek bir kurye hizmeti veren motorlu kurye fitmamızın getirmiş oldugu bu hizmetle artık adalarada hizmet vermekteyiz, bu hizmetlerimiz sınırsız olup sağlıktan hediyelik eşşa ya çiçekten acil yetişmesi gereken evraklarınıza kadar geçerlidir. Firmamız seçenekleri arasında bulunan Adalar Kurye hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Adalar Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Redline Motokurye Adalar hizmet vermektedir siz işinizi yaparken masanın başından kalkmadan bizler sizin yerinize dışardaki işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirelim. Siz kahvenizi yudumlarken kuryemizin sizin verdiğiniz görevi yerine getirmesini bekleyerek gerçek kurye hizmeti aldıgınız ve işlerinizin yolunda gittiğini göreceksiniz. Teslimat süresi genelde 3 saat ten oluşur göndermiş oldugunuz evrak yada benzeri gönderileriniz boyut ve ağırlığına göre fiyat değişikliği gösterebilir, Adalara ulaşımın vapur yoluyla oldugu için maxsimum evrak alım süresi 1 ila 1.30 saat arası değişmektedir. Detaylı bilgi almak istediğinizde çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Adalar Kurye Hizmet Noktalarımız;

• Burgazadası Mahallesi,
• Heybeliada Mahallesi,
• Kınalıada Mahallesi,
• Maden Mahallesi,
• Nizam Mahallesi,
İstanbul geneli ve tüm noktalarda Adalar Motorlu Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Adalar Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Adalar Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Adalar Moto KuryeHızlı Kurye  

Adalar Moto KuryeExpress Kurye  

Adalar Moto KuryeNormal Kurye 

Adalar Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


 


Adalar Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24