alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Sultangazi

0216 470 69 91

Moto Kurye Sultangazi


Kuryeredline; Motosikletli Kurye hizmetlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda istanbul geneli ve sultangazi ilçelerinde de bireysel ve kurumsal olarak bütün müşterilerimiz ihtiyaçlarını gidermek amaçlı uzman ekip ve ekipmanlarımız ile günün her saatinde 7/24 devam etmektedir. Gün geçtikçe artan istanbul nufüsu ile birlikte araç trafinde de vaktinde ulaşılması imkansız dediğiniz bütün gönderileriniz bizler aracılığı ile artık istediğiniz konum ve adreste tam vaktinde teslimatı gerçekleştirilmektedir. Firmamızın onlaraca gönderi ve hizmet seçeneklerinden sizlerde kesintisiz olarak yararlanmak istediğiniz de bizi arayabilir yada web sayfamızdan iş emri oluştura bilirsiniz. Sultangazi Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde aşağıda yazılı telefonlarımızdan çağrı merkezimize kaydınızı oluştura bilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası ve Sultangazi Motosikletli Kurye Hizmetimiz;

​İstanbul Avrupa yakasında bulunan eskiden Gaziosmanpaşa paşa ilçesine bağlı olan ve sonradan ilçe olan Sultangazi ilçemizdeki müşterilerimiz için özel olarak kurmuş olduğumuz ve haftanın her günü her saatinde aktif olarak hizmetlerine devam eden Sultangazi Kurye seçeneklerimiz ile artık en olmadık zamanlarda yetişmesi gereken bireysel yada kurumsal bütün kurye gönderileriniz firmamız güvencesi altında sorunsuz bir şekikde gerçekleştirilmektedir. Çağrı merkezimize iş emri kaydınızı oluşturduktan sonra çalışmaya başlıyoruz ve size en yakın moto kurye personelini yönlendirerek evraklarını ve gönderilerinizi ivedilikle alarak gitmesini istediğiniz ilçeye aciliyet durumunuza göre verilen sürelerde teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz . Sizlerde bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi bize ulaşarak alabir yada iş emri oluştura bilirsiniz.

Sultangazi Motorlu Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

​Redlinekurye firmamız istanbul ve çevre illerine haftanın her günü hizmet vermektedir. İstanbula bağlı bütün ilçe ve mahallerindeki müşterilerimizin zaman karşı yarışında en yakın dostu olmakla kalmayıp çözüm ortağı da oluyoruz. Hizmetlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda express yada normal olmak kaydı ile iki şekilde yapılmaktadır, o anki aciliyetinize göre motosiklet ile taşınması mümkün olan gönderileriniz size verilen teslimat sürelerinde sorunsuz şekilde isim imza karşılığında yapılmaktadır. İş emriniz oluşturulduktan sonra ortalama yarım saat kırk beş dakikda içerisinde gönderiniz tarafınızdan alınarak yine aynı şekilde ortalama yarım saat kırk beş dakikda içerisinde direkt olarak teslimat adresine ulaştırılır. Bu gönderi seçeneğimiz hızlı kurye ve vip kurye olarakta değerlendirilir ve normal gönderi seçeneğinizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Avrupa Yakası Sultangazi Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Cumhuriyet Mahallesi, * Esentepe Mahallesi, * Eski Habipler Mahallesi, * Gazi Mahallesi, * Habipler Mahallesi, * İsmetpaşa Mahallesi, * Malkoçoğlu Mahallesi, * Sultançiftliği Mahallesi, * Uğur Mumcu Mahallesi, * 50.Yıl Mahallesi, * 75.Yıl Mahallesi, * Cebeci Mahallesi, * Yayla Mahallesi, * Yunus Emre Mahallesi, * Zübeyde Hanım Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Sultangazi Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Sultangazi Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Sultangazi Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Sultangazi Moto KuryeHızlı Kurye  

Sultangazi Moto KuryeExpress Kurye  

Sultangazi Moto KuryeNormal Kurye 

Sultangazi Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Sultangazi Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24