alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Esenyurt

0216 470 69 91

Moto Kurye Esenyurt


Kuryeredline; Redline Moto Kurye Esenyurt ilçesin'de hizmetinizdedir.
İstanbulun en kalabalık yerlerinden biri olan esenyurt toplamda almış olduğu son zamandaki göçlerle birlikte 1 milyon nufusa yakın insanları ağırlayarak şehrin kalablıklaşması ve ticaretin gelişmekte oldugu bu semt'te işlerin hergeçen gün artmasıyla esenyurt sakinleri 760 bin kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Uzay araştırma çalışmalarının yapıldıgı bu semt'te selçuklu toprakların'dan gelindiği anlaşılmakta olup tarihi bakımdan büyük yer almaktadır. İlçede nufusun kalabalık olmasından dolayı trafik derdinin de çekilmez oldugunu düşünebilirsiniz. ve birçok kesimden insanlara ev sahipli yaptıgı doğrudur. nüfusunun 373 bin seviyelerinde gezdiğini görebilmek mümkündür. Sizlerde bu kalabalık nufüsa sahip olan Esenyurt Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Motosikletli Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Moto kurye sektöründe öncü firması olan Redline Motosikletli kurye 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren müşterilerin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motorlu Kurye şirketidir.
Esenyurt' ta kurye sektöründe siz müşterilerimize gönerinizde kolaylık sağlamak için bölgenize hizmet vermekten çekinmeyen genç dinamik motorlu kurye arkadaşlarımızın sayesinde gönderileriniz istediğiniz yere zamanında ulaşmasını sağladığımız doğrudur. Acil Kurye gönderilerinizi gün içerisin'de güvenli bişekil de istediğiniz adrese teslim ederek sizlere bir nevi zaman kazandırıyoruz. İstanbulun çekilmez haal alan trafiğinden bi rçok işleriniz aksayabilir, burda devreye biz giriyoruz ve siz Esenyurt Kurye müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Esenyurt Motorlu Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartları;

Redlinekurye Esenyurt Semtine özel kurye hizmetin de siz müşterilerimize zaman kazandırmaya devam ediyor. Tek yapmanız gereken Gönderinizi Hazır edip kuryeyi çağırmak, kurye gönderinizi almaya gelme süresi (30) ila (45) dakikadır, sizden alınan gönderiler yine aynı şekilde (45) ila (60) dakika içerisinde vermiş oldugunuz adrese isim imza şekilde teslim edilir. Gönderiniz ebatlarına göre fiyat değişikliğine ugrayabilir, kurye gönderiyi beklediğinde bekleme ücreti olarak fiyata yansıtabilir, saat 18:00 dan sonraki yapacağınız gönderileriniz Nöbetci Kurye'lerimiz tarafından expres olarak yapılır ve normal kurye fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

İstanbul Esenyurt Motosikletli Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Güzelyurt Mahallesi, * İncirtepe Mahallesi, * İnönü Mahallesi, * İstiklal Mahallesi, * Mehterçeşme Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Akçaburgaz Mahallesi, * Ardıçlı Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Esenkent Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Saadetdere Mahallesi, * Sanayi Mahallesi, * Talatpaşa Mahallesi, * Yenikent Mahallesi, * Yeşilkent Mahallesi, * Namık Kemal Mahallesi, * Örnek Mahallesi, * Pınar Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Esenyurt Moto Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Esenyurt Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Esenyurt Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Esenyurt Moto KuryeHızlı Kurye  

Esenyurt Moto KuryeExpress Kurye  

Esenyurt Moto KuryeNormal Kurye 

Esenyurt Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 


 


Esenyurt Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24