alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Başakşehir

0216 470 69 91

Moto Kurye Başakşehir


Kuryeredline; Motosikletli Kurye firmamız istanbul geneli ve Başakşehir ilçesinde de kesintisiz hizmetlerine sizler için devam ediyor...

İstanbulun tümüne vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz ile sizlerin en krıtık zamanlarınız da işlerinizin halledilmesi için tam kadromuz ile günün  her saatinde çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve son zamanlar da hız gelişmekte olan Başakşehir ilçesindeki müşterilerimizi de unutmadık ve sizler içinde Başakşehir Moto Kurye olarak kurmuş olduğumuz uzman ekip arkadaşlarımızla yapacağınız gönderilerinizi hızlı bir şekilde sizlerden alarak gitmesini istediğiniz lokasyonlara sorunsuz ve güvenle teslimatlarımızı 7/24 kurye 'lerimizle gerçekleştirmekteyiz. Başakşehir ilçesi türkiyenin en büyüğü olan olimpiyat stadına da ev sahipliği yapmaktadır ve eşsiz bir güzelliğe sahip modern ilçelerimizdendir.

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir Motosikletli Kurye Hizmetimiz;

Redlinekurye ailesi olarak müşterilerimize 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile günün her anın da sizlere hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sizlerin özel işlerinizi ve kurumsal işlerinizi çağrı merkezimize yapmış olduğunuz iş emri kaydınız dan sonra çalışmaya başlıyoruz. Size en yakın olan saha personelimizi yönlendirerek evraklarınızı, kolilerinizi, hediyelik eşyalarınızı, sağlık ürünlerinizi, taşınması kanuninen yasal olan bütün gönderilerinizi alınmasını istediğiniz yerden ve konumdan alarak gitmesini istediğiniz istanbul il sınırları içerisindeki ilçe ve mahallelerine istediğiniz aciliyet te ve süre de teslimatlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Kuryeredline ekibinin her bölgeki müşterileri için kurmuş olduğu ekipleri ile aktif olarak çalışan Başakşehir Kurye ile sizlerinde gönderilerini zamanında yollamış olduğunuz adreslere teslim ediyoruz. 

Avrupa Yakası Başakşehir Motorlu Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Şartlarımız;

Genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emri doğrultusun da çalışmaya başlıyoruz, kişiye ve kuruluşa özel olarak hizmet veriyoruz. İstanbul geneli ve ilçelerindeki müşterilerimize firmamız güvencesi altında arabalı kurye yada moto kurye hizmeti sunuyoruz. İş yerinizden veya evinizden göndermek istediğiniz tüm evrak ve benzeri ürünleriniz uzman ekiplerimiz tarafından aciliyet durumunuza göre sizlere özel olarak sunulan teslimat süreleri içerisin de doğrudan adrese giderek isim imza kayıtları alınarak teslimatlarımız yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgeden yapacağınız acil gönderileriniz istanbul içi ilçelere maksimum toplam da (90) doksan dakika gibi bir sürede, normal gönderi seçeneğimiz ile yapılanlar ise maximum (180) dakika gibi sürelerde teslimatlarımız yapılmaktadır. Sizlerde firmamızın hizmetleri hakkın da daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimiz arayarak alablirsiniz. 

Başakşehir Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Altınşehir Mahallesi, * Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, * Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, * Başak Mahallesi, * Başakşehir Mahallesi, * Güvercintepe Mahallesi, * İkitelli Osb Mahallesi, * Kayabaşı Mahallesi, * Şahintepe Mahallesi, * Şamlar Mahallesi, * Ziya Gökalp Mahallesi, * AYKOSAN Sanayi Sitesi, * TEDAŞ İkitelli Trafo İstasyonu Demirciler Sitesi, * Masko Atatürk Caddesi, * Mandıra Caddesi, * Atatürk Bulvarı Samyeli Sokak, * Sazlıdere Kayabaşı Yolu, * Yosun Sokak Kemal Sunal Caddesi, * Okyanus Caddesi, *Boğazköy Caddesi, * Güngören-Bağcılar Sanayi Sitesi, * TÜMSAN 1. Kısım Sanayi Sitesi, 

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Başakşehir Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Başakşehir Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Başakşehir Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Başakşehir Moto KuryeHızlı Kurye  

Başakşehir Moto KuryeExpress Kurye  

Başakşehir Moto KuryeNormal Kurye 

Başakşehir Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 

 

 


Başakşehir Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24