alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Sarıyer

0216 470 69 91

Moto Kurye Sarıyer


Kurye Redline Sarıyer bölgesine özel Sarıyer moto kurye hizmeti vermektdir.

İstanbul' da yeşilliği ile ön plana çıkan Sarıyer Yüz ölçümüyle biçok semtimize yakın olmasıyla göndermiş oldugunuz gönderileri dakikasında ve sizin istediğiniz sürede alıcıya ulaşmasını sağlayan Kurye Redline Moto kurye bünyesindeki kuryelerimizin istanbul'da en sevilen bölgesi olarak Sarıyer kabul edilmiştir. Sarıyer istanbul'un incisi olmakla birlikte birçok mimari ve kemer burgaz surlarıyla' da görselliği ön planda uzun süre tutmayı başaran Tarihi bi semtimizdir.

Biz Kurye Redline olarak Sarıyer Moto Kurye bölgesinde gönderilerinize hızlı ve güvenli dönüş yaparak her geçen gün büyümekte olan Sarıyer ilçemizle ve Kurye Redline Moto kurye firmamızı sizlerin sayesinde hergeçen gün büyütmekten onur duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul Sarıyer Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Motokurye sektöründe öncü firması olan Redline Motokurye 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren müşterilerin vazgeçemediği tek Motokurye firmasıdır.
Kurye Redline Sizin İstekleriniz doğrultusunda Evrak, Paket, Koli, Hediyelik Eşya vede sizin istediğiniz her hangi bir gönderiyi Gün içerisinde Kapınızdan alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda güvenli ve eksiksiz gönderinizi alıcıya ulaştırır, gönderileriniz boyutlarına ve gönderi aciliyetinize göre değişkenlik gösterebilir normal gönderileriniz sabit fiyat olurken expres gönderileriniz iki katı olark fiyatlandırılır. Gönderileriniz koli ve ağırlığına göre kurye bekleme olmaksızın ücretlendirilir. Bekletilen Sarıyer Kurye 'ler içinde ayrıca Kurye bekletme ücreti alınır.

Sarıyer Motosikletli Kurye Hizmet Koşulları ve Şartlarımız;

Redline Motosikletli kurye Gönderi emrinden itibaren 30 ila 45 dk arsında kurye gönderinizi alır ve 45 ila 60 dk içerisinde vermiş oldugunuz adrese teslimini sağlar, Teslimatlar isim imza alınarak kayıt yapılmaktadır, Gönderiniz başka yerde olsa bile Redline kurye firması Olarak sizin istediğiniz gönderiyi güvenli şekilde adresinize teslim edilir. Redline Motorlukurye İstanbulun Karmaşık ve Labirent sokaklarından ve yoğun trafiğinden sizlere kolaylık saplar ve yerinizden kaldırmadan güvenli bir şekilde işlerinizi yapar. Bizler sizlere bir telefon uzgınızdayız ve işlerinizi kolaylaştırmanızı sağlamaktayız.

Sarıyer Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Huzur Mahallesi, * İstinye Mahallesi, * Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, * Kemer Mahallesi, * Kısırkaya Mahallesi, * Kireçburnu Mahallesi, * Kocataş Mahallesi, * Kumköy Mahallesi, * Maden Mahallesi, * Maslak Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Pınar Mahallesi, * Poligon Mahallesi, * Pttevleri Mahallesi, * Reşitpaşa Mahallesi, * Rumeli Hisarı Mahallesi, * Rumeli Kavağı Mahallesi, * Rumelifeneri Mahallesi, * Tarabya Mahallesi, * Uskumruköy Mahallesi, * Yeni Mahallesi, * Yeniköy Mahallesi, * Zekeriyaköy Mahallesi, * Ayazağa Mahallesi, * Bahçeköy Merkez Mahallesi, * Bahçeköy Yeni Mahallesi, * Baltalimanı Mahallesi, * Büyükdere Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çamlıtepe Mahallesi, * Çayırbaşı Mahallesi, * Darüşşafaka Mahallesi, * Demirci Mahallesi, * Emirgan Mahallesi, * Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, * Ferahevler Mahallesi, * Garipçe Mahallesi, * Gümüşdere Mahallesi,

Sarıyer ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sarıyer Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Sarıyer Moto KuryeAcil Moto Kurye

Sarıyer Moto KuryeMotosikletli Kurye

Sarıyer Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Sarıyer Moto KuryeMoto Kurye 

Sarıyer Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Sarıyer Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24