alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Küçükçekmece

0216 470 69 91

Moto Kurye Küçükçekmece


Kuryeredline; Motosikletli Kurye firmamız istanbula bağlı otuz dokuz ilçesinde olduğu gibi küçükçemkece'de de müşterilimizin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Bu bölgemizde ikamet eden yada çalışan tüm müşterilerimizin bireyse ve kurumsal gönderilerinde firmamız uzman moto kurye'lerimiz ile sizlere günün her saatinde kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermektedir. İstanbulun gün geçtikçe artan nufusü ile birlikte trafiktedeki araç artışı ile bir semtten diğer bir semte gidişiniz neredeyse imkansız bir haal almaktadır. Hafta içi her gün önemli olan iş yeri ve şahsi evraklarınızı bizler aracılığı ile zaman karşı yarısınızda sizlerde kolayca göndere bilir ve alabilirsiniz. Redlinekurye hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmak istediğinizde iszlerde aşağıdaki yazılı telefon numaralarımızdan bizi arayarak yada web sayfamızdan iş emri oluşturarak onlarca gönderi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Küçükçekmece Moto Kurye hizmetlerimiz istanbulun bütün ilçelerine mesai saatleri sonrasında da Nöbetci Kurye'lerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Küçükçemkece Moto Kurye Hizmetimzi;

​İstanbul geneli ve ilçeleri arasında Küçükçekmece bölgesinde de motorlu kurye hizmetlerimizden dilediğiniz günde ve saatlerde aralıksız olarak sizlerde yararlanabilirsiniz. Firmamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve disiplinli iş anlayışı ile siz müşterilerinin memnuniyetini misyon edinmiştir. Son model teknolojiye sahip motosikletlerimiz ve adres bilgisine sahip saha personellerimiz aracılığı ile sizlerin aciliyeti doğrultusunda size en yakın bölgedeki motokurye​' mizi yönlendirerek tarafınızdan evrağını ve kolilerinizi itinayla alarak gitmesini istediğiniz lokasyona en hızlı bir şekilde firmamız güvencesi kapsamında isim imza alarak teslim etmemizi istediğiniz kurum ve kuruluşlara gerçekleştiriyoruz, sonrasında sizlerede gönderileriniz ile ilgi gerekli bilgiyi paylaşıyoruz. Küçükçekmece Kurye hizmetlerimiz den sizlerde yararlanmak istediğiniz de çağrı merkezimizle iletişime geçerek iş emrinizi oluştura bilir ve bu hizmetlerimizden günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

Küçükçekmece Moto Kurye Gönderi Koşulları ve Şartları;

İstanbul Avrupa yakasında bulunan bu bölgemizden yapacağınız tüm kurye gönderileriniz kuryeredline firmamız tarafından özenle ve güvenle yapılmaktadır. Sizler çağrı merkezime iş emri kaydınızı oluşturduktan sonra çalışmaya başlıyoruz ve evrağınız alınacağı lokasyona en yakın saha personelimizi yönlendiriyoruz evrağınız alıyoruz. Sizin aciliyet doğrultusunda seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğine göre ister express kurye ister normal kurye olarak gitmesini istediğiniz adrese acil seçeneğinizde sizden alınıp karşı adrese toplamda (90) doksan dakika içerisinde teslimat süresi garanti kapsamı çerçevesinde isim imza karşılığında gerçekleştiriyoruz. Acil olarak yapmış olduğunuz gönderinize ise normal gönderimizin iki katı ücret uyguluyoruz, bunun sebebi ise express seçeneğinizde motokurye'miz sizin evrağınız dışında hiç bir evrak almaksızın direkt olarak sizin gönderinizin teslimatını yapmasıdır. Daha detaylı bilgi almak istediğinizde çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek operasyon personelimizden öğrenebilirisiniz.

Avrupa Yakası Küçükçekmece Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Fevzi Çakmak Mahallesi, * Gültepe Mahallesi, * Halkalı Merkez Mahallesi, * İnönü Mahallesi, * İstasyon Mahallesi, * Kanarya Mahallesi, * Kartaltepe Mahallesi, * Kemalpaşa Mahallesi, * Mehmetakif Mahallesi, * Söğütlü Çeşme Mahallesi, * Sultan Murat Mahallesi, * Tevfik Bey Mahallesi, * Yarımburgaz Mahallesi, * Yeni Mahalle Mahallesi, * Yeşilova Mahallesi, * Atakent Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Beşyol Mahallesi, * Cennet Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Fatih Mahallesi,

Küçükçekmece ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Küçükçekmece Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Küçükçekmece Moto KuryeAcil Moto Kurye

Küçükçekmece Moto KuryeMotosikletli Kurye

Küçükçekmece Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Küçükçekmece Moto KuryeMoto Kurye 

Küçükçekmece Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Küçükçekmece Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24