alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Gaziosmanpaşa

0216 470 69 91

Moto Kurye Gaziosmanpaşa


Kuryeredline; Moto Kurye Firmamız istanbulun tüm ilçelerinde olduğu gibi gaziosmanpaşa ilçesinde de tam kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Günümüz de hepimiz için en önemli olan zaman ile yarışınızda sizlere çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Metropol şehir istanbulun gün geçtikçe kalabalıklaşması ve göçler sonucu insanların yanı sıra araç trafiği de çekilmez bir hal almış durumdadır. Şirtenizin ve şahsi kurye gönderilerinizin evrak, paket, ve önemli evraklarınızın masanızdan ve evinizden alarak göndermek istediğiniz konuma direkt olarak teslimatlarımızı sizin bilginiz dahilin de alıcıya isim imza kaydı karşılığında teslim etmekteyiz. Sizlerde Gaziosmanpaşa Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir.

İstanbul Avrupa Yakası ve Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye Hizmetimiz;

İstanbul avrupa yakasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçemizdeki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu hizmetimiz de haftanın her günü her saati sizler için kesintisiz olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Yoğun istanbul trafinde müşterilerimizin şirket ve özel ihtiyaclarına uzman ekiplerimiz ile motosikletli kurye ve arabalı kurye'lerimiz ile istediğiniz il ve ilçe yapacağınız her gönderinizde redlinekurye hizmetinizde. Sizlerin iş emri kaydı doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve bulunduğunuz yada evrağınızın alınmasını istediğiniz konuma en yakın kurye personelimizi yada araclı kurye'mizi yönlendirerek ivedilikle alıyoruz ve teslimat adresine aciliyetiniz doğrultusunda sorunsuz ve firmamızın güven kapsamında teslim ediyoruz. Gaziosmanpaşa Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken operasyon merkezimize iş emri kaydınızı oluşturmanızdır.

Gaziosmanpaşa Motosikletli Kurye ve Arabalı Kurye Hizmet Koşullarımız ve Şartlarımız;

Redlinekurye; Firmamıza iş emri kaydınız yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Sizlerinde yapacağınız tüm resmi ve şahsi gönderileriniz için zamanın en değerli olduğu günümüzde kendinize ve işinize daha çok vakit ayırmanız adına bizler de elimizden gelenin en iyisini yapmak adına sizlere çözüm ortağı oluyoruz. İş emriniz yapıldıktan sonra size özel olarak görevlendirilen Moto Kurye personelimiz adresinize gelmeden gönderinizin hazır olması gerekmektedir ve personelimiz bekletilmemelidir. Bekletilen kurye personeli için her dakika için bekleme ücreti yazılır, yapacağınız evrak ve benzeri gönderileriniz istanbul içi bölgelerde express seçeneğinizde ortalama (90) doksan dakikada normal seçeneğinizde ise ortalam (180) yüz seksen dakika da teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir. Motorlu Kurye personelinin taşıyamacağı ağırlıktki gönderileriniz için se araclı kurye yönlendirilir ve gideceği mesafeye ve gönderinizin ağırlığına göre ücret tarifesi uygulanır.

Avrupa Yakası Geneli ve Gaziosmanpaşa Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Karlıtepe Mahallesi, * Kazım Karabekir Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Mevlana Mahallesi, * Pazariçi Mahallesi, * Sarıgöl Mahallesi, * Şemsipaşa Mahallesi, * Yeni Mahallesi, * Yenidoğan Mahallesi, * Yıldıztabya Mahallesi, * Bağlarbaşı Mahallesi, * Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, * Fevzi Çakmak Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, * Karadeniz Mahallesi, * Karayolları Mahallesi, 

Gaziosmanpaşa ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz

Gaziosmapaşa Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Gaziosmanpaşa Moto KuryeAcil Motorlu Kurye

Gaziosmanpaşa Moto KuryeMotosikletli Kurye

Gaziosmanpaşa Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Gaziosmanpaşa Moto KuryeMoto Kurye 

Gaziosmanpaşa Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 


Gaziosmanpaşa Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24