alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Eyüp

0216 470 69 91

Moto Kurye Eyüp


Kuryeredline; İstanbul Avrupa Yakası Eyüp ilçesindeki bulunan müşterilermizin istekleri doğrultusunda sizler için hizmetlerimiz arasında bulunan Eyüp Moto Kurye'lerimiz de solaraizlere günün her saati tüm ihtiyaclarınıza çözüm bulmak adına kesintisiz olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. Sizlerinde iş yerleriniz yada özel gönderilerinizi sorunsuz teslimatları için redline firmamız müşteri ayırmaksızın bireysel ve kurumsal olarak moto kurye ve arabalı kurye hizmetleri ile acil ihtiyaclarınıza çözüm ortağı oluyoruz. Firmamız aracılığı ile yapacak olduğunuz tüm özel işleriniz bizim güvencemiz kaspamında sorunsuz bir şekilde gitmesini istediğiniz adrese direkt olarak gider ve göndermiş olduğunuz alıcıya isim imza karşılığında teslimatlarımız gerçekleştirilir. Eyüp Kurye hizmetlerimizden (7) yedi gün (24) yirmi dört saat kesintisiz olarak yararlanabilir ve hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Eyüp Moto Kurye Hizmetimiz;

Eyüp ilçesindeki müşterilerimiz için vermiş olduğumuz hizmetlerimizde sizler müşterilerimize sunmuş olduğumuz seçeneklerimiz arasındadır. Yapmak istediğiniz bireysel ve kurumsal tüm gönderilerinizde seçeneğiniz arasındaki tek doğru adress Kuryeredline Moto Kurye Firmasıdır. Redlinekurye olarak tüm müşterilerimize kişiye özel olarak sunmuş olduğumuz gönderi seçeneklerimiz ile sizlere günün her saatinde kaliteli ve sorunsuzca güven kapsamımızda sunmuş olduğumuz Eyüp Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak iş emrinizi oluşturmanız ve gönderinizi tamamlamanızdır.

Eyüp Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Seçeneklerimiz;

Redlinekurye Firmamızın tüm gönderi seçeneklerinde olduğu üzre Eyüp Moto Kurye hizmetlerimizde de yapacağınız evrak ve benzeri tüm gönderileriniz sizlerin aciliyeti doğrultusunda teslimatı gerçekleştirilmektedir. Yapacağınız gönderilerinizin çağrı merkezimize iş emri kaydı oluşturulduktan sonra çalışmaya başlıyoruz, size en yakın bölgede aktif olarak çalışan uzman kurye yönderilir ve en kısa sürede evrağınız tarafınızdan alınarak gitmesini istediğiniz konuma acil yada normal gönderi seçeneğiniz doğrultusunda teslim edilmektedir. Acil olarak yollamış olduğunuz evraklarınız maksium ortala (90) doksan dakika içerisinde istediğiniz adrese direkt olarak kuryelerimiz tarafından isim imza karşılığında teslimatı gerçekleştirilir. Acil Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderilerinin iki katı ücrete tabi tutulmaktadır. Sizlerde Eyüp ilçesinden yapmak istediğiniz gönderileriniz ile ilgi dah detaylı bilgiyi operasyon merkezi personelimizden alabilirisiniz.

Eyüp İlçesinde Moto Kurye Hizmeti Sunduğumuz Noktalar;

* Esentepe Mahallesi, * Eyüp Merkez Mahallesi, * Göktürk Merkez Mahallesi, * Güzeltepe Mahallesi, * Işıklar Mahallesi, * İhsaniye Mahallesi, * İslambey Mahallesi, * Karadolap Mahallesi, * Mimarsinan Mahallesi, * Ağaçlı Mahallesi, * Akpınar Mahallesi, * Akşemsettin Mahallesi, * Alibeyköy Mahallesi, * Çırçır Mahallesi, * Çiftalan Mahallesi, * Defterdar Mahallesi, * Düğmeciler Mahallesi, * Emniyettepe Mahallesi, * Sakarya Mahallesi, * Silahtarağa Mahallesi, * Topçular Mahallesi, * Yeşilpınar Mahallesi, * Mithatpaşa Mahallesi, * Nişancı Mahallesi, * Odayeri Mahallesi, * Pirinççi Mahallesi, * Rami Cuma Mahallesi, * Rami Yeni Mahallesi, 

İstanbul geneli ve Eyüp mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Eyüp Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Eyüp Moto KuryeAcil Moto Kurye

Eyüp Moto KuryeMotosikletli Kurye

Eyüp Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Eyüp Moto KuryeMoto Kurye 

Eyüp Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Eyüp Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24