alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Arnavutköy

0216 470 69 91

Moto Kurye Arnavutköy


Kuryeredline; Motosikletli Kurye Firmamız Arnavutköy Moto Kurye olarakta istanbul arnavutköy bölglesinde de hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde Arnavutköy bölgesinden yapacağınız bireysel ve kurumsal tüm kurye gönderilerinizde gün içerisin de ve mesai saati sonrasında uzman ekiplerimizden kesintisiz olarak 7/24 yararlanabilirsiniz. Redline kurye nin onlarca hizmetleri aracılığı sayesinde kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırarak şirketinizin önemli evraklarını yada kendi özel ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı sayesinde istanbul il sınırları içerisindeki dilediğiniz ilçeye dilediğiniz hızda profesyönel ekip ve ekipmanlarımız ile ortalama (90) doksan dakika gibi bir sürede hedef noktaya ulaşatırabileceksiniz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Arnavutköy Kurye seçeneğimiz ile evrak ve benzeri  gönderilerinizi Motorlu Kurye'lerimiz ile taşına bilinecek tüm evraklarınızı bizler aracılığı ile bulunduğunuz konumdan alınarak hedef noktaya güvenli bir şekilde imza karşılığında teslimatlarımızı gerçekleştirmekyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerimizin yanı sıra Arnavutköy ilçesinde firmamız siz müşterilerine günün her saati hizmetlerine devam etmektedir. Bulunduğunuz bölgeden yapacağınız yada alacağınız tüm bireysel ve kurumsal kurye gönderileriniz masanızdan alınarak gitmesini istediğiniz adrese direkt olarak saha ekiplerimiz tarafından sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerimizden nasıl yararlana bilirsiniz.? Öncelikle müşterilerimizin opersyon merkezimizin çağrı kayıt bölümüne iş emri oluşturarak gitmesini istediğiniz gönderinizin hazır olarak bekleterek tarafınıza en yakın Motorlu Kurye'miz yönlendirelerek evrağınız sizden alınır ve gidecek adrese seçmiş olduğunuz aciliyet doğrultusunda teslim edilmektedir. Sonrasın çağrı personelimiz aracılığı ile yapmış olduğunuz iş emrinizle alakalı tüm gerekli bilgiler tarafınıza doğrudan aktarılırak bilgilendirilirsiniz. Sizlerde bu seçenek ve hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde web safyamızdaki  iş emri foramunu düzenlice doldurarak oluştura bilirsiniz.

Arnavutköy Moto Kurye Hizmet Koşulları ve Şartlarımız;

Redlinekurye firmasından yapacağınız tüm gönderileriniz bizim güvencemiz kapsamında sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Moto Kurye firmamızın bünyesideki onlarca gönderi seçeneklerinden yararlanarak sizlerde önemli ve acil tüm ihtiyaclarınızı bizler aracılığı ile ister express olarak ister normal gönderi olarak gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de yapacağınız her evrak ve koli gibi motosiklet ile taşınabilinecek gönderileriniz için Moto Kurye'lerimiz ağır ve abatlı gönderileriniz içinde Arabalı Kurye'lerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Acil olarak yapmak istediğiniz teslimatlarımız normal teslimatımızın iki katı ücrete tabi tutulmaktadır. Araba ile yapacağınız gönderileriniz de ise ayrıca ağırlık ücreti alınır ve gideceği mesafe doğrultusunda teslimat süresi değişiklik gösterir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrene bilirsiniz.

İstanbul Arnavutköyde Moto Kurye Hizmeti Noktalarımız;

* Fatih Mahallesi, * Hacımaşlı Mahallesi, * Hadımköy Mahallesi, * Haraççı Mahallesi, * Hastane Mahallesi, * Hicret Mahallesi, * İmrahor Mahallesi, * İslambey Mahallesi, * Karaburun Mahallesi, * Karlıbayır Mahallesi, * M.Fevzi Çakmak Mahallesi, * Mavigöl Mahallesi, * Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, * Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, * Nenehatun Mahallesi, * Ömerli Mahallesi, * Sazlıbosna Mahallesi, * Taşoluk Mahallesi, * Tayakadın Mahallesi, * Terkos Mahallesi, * Yassıören Mahallesi, * Yavuz Selim Mahallesi, * Yeniköy Mahallesi, * Yeşilbayır Mahallesi, * Yunus Emre Mahallesi, * Adnan Menderes Mahallesi, * Anadolu Mahallesi, * Arnavutköy Merkez Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Baklalı Mahallesi, * Balaban Mahallesi, * Boğazköy İstiklal Mahallesi, * Bolluca Mahallesi, * Boyalık Mahallesi, * Çilingir Mahallesi, * Deliklikaya Mahallesi, * Dursunköy Mahallesi, * Durusu Mahallesi,

İstanbul Geneli ve Arnavutköy'ün tüm mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Arnavutköy Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Arnavutköy Moto KuryeAcil Moto Kurye

Arnavutköy  Moto KuryeMotosikletli Kurye

Arnavutköy  Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Arnavutköy  Moto KuryeMoto Kurye 

Arnavutköy  Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Arnavutköy Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24