alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Beyoğlu

0216 470 69 91

Moto Kurye Beyoğlu


Kuryeredline;Beyoğlu Moto Kurye hizmetlerimiz istanbul geneli ve tüm ilçelerinde günün her saati kesinsitisiz olarak güvenle ve sorunsuzca firmamız tarafından siz müşterimize sunmuş olduğumuz bir Kurye hizmetimizdir. Gün içerisinde yapacağınız acil ve normal günderileriniz uzman ekiplerimiz ve son model araclarımız tarafından siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylatmak adına 20 yıldır kesintisiz bir şekilde hizmetlerimiz gündüz ve gece olmak kaydıyla 7/24 devam etmektedir. Bakırköy ve mahallelerinden yapacağınız tüm bireysel ve kurumsal gönderileriniz için bizim ile iletişime geçerek ulaşmasını yada gelmesini istediğiniz evrak ve benzeri gönderilerinizi gerçekleştirebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Beyoğlu Moto Kurye hizmetlerimiz den günün her saatinde kesintisiz olarak hizmet alablirsiniz.

İstanbul ve Beyoğlu Moto Kurye Hizmetlerimiz;

Beyoğlundan yapacağınız gönderileriniz sizlerin istediği doğrultusunda çalışır ve gerçekleştirilir. Genel merkezimizin çağrı merkezine yapacağınız iş emri kaydınızdan sonra çalışmaya başlıyoruz ve kişiye özel bireysel yada kurumsal olarak hizmet veriyoruz. İstanbulun sınırları içerisinde yapacağınız acil yada normal Beyoğlu Kurye gönderileriniz moto kurye ile taşınabilecek şekilde olmalıdır ve tarafınıza tahsis edilen elemanımız size gelmeden evrağınız hazır olmalıdır kurye bekletilmemelidir. Bekletilen kurye gönderileriniz için ayrıca bekletilme ücreti ödememeniz adına iş emri oluşturduktan sonra moto kuryemiz tarafınıza yada alınmasını istediğiniz adrese gidene kadar düzgün bir şekilde paketlenmeli üzerine teslimat bilgileri düzgünce yazılarak gönderilmelidir, günümüzde herkez için en önemli şeyin zaman olduğunu bildiğimiz için bizmde tek yarışımız zaman iledir bu sebeble her yapacağınız gönderileriniz tam vaktinde ulaşmasını istiyorsanız sizlerinde yapacağı tek şey evraklarınız hazır olarak bekletilmesidir.

Avrupa Yakası ve Beyoğlu Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Şartlarımız;

Redline Kurye olrak hizmetlerimiz arasında bulunan Beyoğlu Kurye hizmetlerimiz de siz müşterilerilerimizin ihtiyacları doğrultusunda sectiğiniz gönderi seçeneğimiz ile express kurye gönderileriniz ortalama istanbul sınırlarında (90) doksan dakikada normal kurye gönderileriniz ise ortalama (180) yüz seksen dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğunuz gönderileriniz moto kuryelerimiz ile taşınması mümkün olmalıdır aksi taktirde ağır ve ebatlı gönderileriniz için firmamız aracılığı ile tarafınıza Arabalı Kurye tahsis edilir ve araclı kurye personelimiz tarafından istanbul içi bölgelerde gerçekleştirilir. Onlarca gönderi seçeneğimiz ve hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek iş emri olurturmanızdır.

İstanbul ve Beyoğlu Moto Kurye Hizmet Bölgelerimiz;

* Kuloğlu Mahallesi, * Küçük Piyale Mahallesi, * Müeyyedzade Mahallesi, * Ömer Avni Mahallesi, * Örnektepe Mahallesi, * Piri Paşa Mahallesi, * Piyalepaşa Mahallesi, * Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, * Sururi Mehmet Efendi Mahallesi, * Sütlüce Mahallesi, * Şahkulu Mahallesi, * Şehit Muhtar Mahallesi, * Tomtom Mahallesi, * Yahya Kahya Mahallesi, * Yenişehir Mahallesi, * Arap Cami Mahallesi, * Asmalı Mescit Mahallesi, * Bedrettin Mahallesi, * Bereketzade Mahallesi, * Bostan Mahallesi, * Bülbül Mahallesi, * Camiikebir Mahallesi, * Cihangir Mahallesi, * Çatma Mescit Mahallesi, * Çukur Mahallesi, * Emekyemez Mahallesi, * Evliya Çelebi Mahallesi, * Fetihtepe Mahallesi, * Firuzağa Mahallesi, * Gümüşsuyu Mahallesi, * Hacıahmet Mahallesi, * Hacımimi Mahallesi, * Halıcıoğlu Mahallesi, * Hüseyinağa Mahallesi, * İstiklal Mahallesi, * Kadı Mehmet Mahallesi, * Kalyoncu Kulluğu Mahallesi, * Kamer Hatun Mahallesi, * Kaptanpaşa Mahallesi, * Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, * Keçeci Piri Mahallesi, * Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, * Kılıçali Paşa Mahallesi, * Kocatepe Mahallesi, * Kulaksız Mahallesi,

Beyoğlu ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beyoğlu Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Beyoğlu Moto KuryeAcil Moto Kurye

Beyoğlu  Moto KuryeMotosikletli Kurye

Beyoğlu  Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Beyoğlu  Moto KuryeMoto Kurye 

Beyoğlu  Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.


Beyoğlu Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24