alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Bayrampaşa

0216 470 69 91

Moto Kurye Bayrampaşa


Kuryeredline; İstanbul Bayrampaşa İlçesinde devam etmekte olan Motosikletli kurye hizmetlerimizden sizlerde istediğiniz ve ihyacınız doğrultusunda acil gitmesini yada konumunuza gelmesini istediğiniz gönderilerinizi express kurye gönderi seçeneğimizden yada gün içi gönderilerinizde ise normal kurye seçeneğimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası tüm ilçe ve  mahallerlerine bireysel & kurumsal kurye ihtiyaçlarınıza 20 yıldır çözüm bulmak adına tüm uzman ekip ve ekipmanlarımızla siz müşterilerimizin istekleri doğrulsunda Moto Kurye hizmetleriz 7/24 kesintisiz devam etmekdir. İster İş yerinizle alakalı evrağınız olsun ister özel hayatınız da yapacağınız bir kurye gönderiniz olsun bizim için farketmeksizin müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizde istanbul ilçeleri ve komşu illerine yapacağınız kargolarınız kuryeredline güvencesi altında taşınmaktır. Sizlerde bu kalite ve güven kapsamındaki Bayrampaşa Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

İstanbul Avrupaka Yakası ve Bayrampaşa Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul Avrupa yakasında bulanan, Bayrampaşa ilçesindeki müşterilerimizin yapacakları, Bireysel ve Kurumsal tüm kurye gönderileri için istanbulun bütün semtlerinde aktif olarak görev yapan saha personellerimiz yani "Moto Kurye" lerimiz ve operasyon merkezi çağrı kontrol ve iş takibi ekiplerimiz ile günün her saatinde evrak koli vb yollayacağınız yada alacağınız gönderilerinizi firmamız aracılığı ile istediğiniz aciliyet durumunuza göre ve iş emrinizin seçeneği doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Bayrampaşa ve istanbul geneli yaptığınız kurye gönderileriniz Motosikletli Kurye'lerimizin taşıyabileceği şekilde olmalıdır ve koli gibi gönderilinizde maximum (2) kg mı geçmemiş olmamıdır. Verilen kilodan ağır ve büyük ebat gönderileinize ayrıca ağırlık ve ebat ücreti ilave edilir Bayrampaşa Motorlu Kurye seçeneği ile ilgili daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Bayrampaşa Moto Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Redline Kurye Hizmetleri arasında bulunan bayrampaşa bölgesi ve mahallerinden yapacağınız Kurye gönderileriniz ister gündüz ister gece olsun her zaman istediğiniz adrese doğrudan teslimatı gerçekleşmektedir. Motosikletli Kurye'lerimiz tarafından yapılan tüm gönderiler zaman acısından önemli olan evrak ve benzeri şahsi ve kurumsal olan işlerinizi istanbul sınırları içerisinde hızlı gönderi seçeneğimiz de toplam da (90) doksan dakida istediğiniz konuma teslimat garantisi sunmaktadır. Motorlu Kurye ile taşınması mümkün olmayan büyük koliler ve ağır gönderileriniz içinde firmamızın sunmuş olduğu Arabalı Kurye lerimiz tarafından ortalama trafik durumunla göre istanbul içi bölgelerde (4) dört saat gibi bir sürede teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir.

Bayrampaşa da Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Altıntepsi Mahallesi, * Cevatpaşa Mahallesi, * İsmet Paşa Mahallesi, * Kartaltepe Mahallesi, * Kocatepe Mahallesi, * Muratpaşa Mahallesi, * Ortamahalle Mahallesi, * Terazidere Mahallesi, * Vatan Mahallesi, * Yenidoğan Mahallesi, * Yıldırım Mahallesi, * Rami Mahallesi, * Topçular Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Bayrampaşa Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Bayrampaşa Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Bayrampaşa Moto KuryeHızlı Kurye  

Bayrampaşa Moto KuryeExpress Kurye  

Bayrampaşa Moto KuryeNormal Kurye 

Bayrampaşa Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 

 


Bayrampaşa Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24