alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Moto Kurye Bakırköy

0216 470 69 91

Moto Kurye Bakırköy


Kuryeredline; Moto Kurye firması olarak vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz İstanbulun tüm ilçelerinde olduğu üzre Bakırköy ilçemiz de devam etmektedir. Bakırköy Kurye ihtiyaclarınıza çözüm bulmak adına günün her saati uzman kadromuz ile sizlerin yapacağı evrak koli ve benzeri Motosiklet ile taşına bilecek gönderilerinizi istediğiniz bölgeye aciliyet durumunuza göre ulaştırmaktayız. Bakırköy ilçemizdeki tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel işlerinizde zamanın en kritik olduğu zamanlarda en hızlı şekilde ulaşmasını istediğiniz evrak ve paket gibi gönderilerinizi istanbul içi sınırlarında isteğiniz doğrultusunda express yada normal gönderi seçeneğiniz ile Bakirkoy Kurye 'lerimiz tarafından sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırmakyız.

İstanbul Bakırkoy ve Çevre İlçe'lerde Moto Kurye Hizmetimiz;

Metropol şehir İstanbul'a bağlı toplamda (39) otuz dokuz ilçesinde ve istanbul il sınırlarına komşu illerde aktif olarak Motosikletli Kurye hizmeti vermekte olan Kuryeredline Firması 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve bilgisi ile günün her saati siz müşterilerine uzman Moto Kurye'lerimiz ve operasyon merkezi personellerimizle güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmayı misyon edinmiştir. İster evinizden ister iş yerinizden sevdikleriniz için hediye yada işiniz için bir evrak göndermek istiyorsanız ve bu gönderilerinizin günün içerisinde acil olarak ulaşmasını istediğiniz taktirde firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçerek iş emrinizi oluştura bilirsiniz ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırkoy Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Şartlarımız;

Bakırköy ilçesinde yapacağınız Kurye gönderileri siz merkezimize iş emri oluştuduktan sonra çalışmaya başlar ve sizin açmış olduğnuz kayıt doğrulsunda express kurye seneği olarak yada normal kurye gönderi seneçeğiniz doğrultusunda size verilen teslimat süresinde tarafınızdan Motosikletli Kurye'lerimiz aracılığı ile alınarak gitmesini istediğiniz adrese ve konuma sorunsuz bir şekilde ulaştırılır ve tekrar tarafınıza teslimat bilgileri verilir. Redline Kurye Firmasının prosödürü olarak müşterilerimizden tarafından yapılan gönderiler teslimat esnasında isim imza kaydı alınarak yapılır ve arşivlenerek saklanır. Kuryeredline firmamızdan yapacağınız gönderilerinizin teslimat süreleri İstanbul içi belirlenen (1) ve (7) nci bölgerinde express gönderileriniz (90) doksan dakika içerisinde tarafınızdan alınır ve teslim edilir, normal gönderileriniz ise toplamda (180) yüz seksen dakika da tarafınız alınırak teslimat noktasına ulaştırılır. Express Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderilerinin iki katı ücrete tabi tutulur, daha detaylı bilgi için 0216 470 69 91 & 0539 290 69 92 nolu telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy İlçesi ve Mahllelerine Sunduğumuz Kurye Hizmeti Bölgelerimiz;

* Kartaltepe Mahallesi, * Osmaniye Mahallesi, * Sakızağacı Mahallesi, * Şenlikköy Mahallesi, * Yenimahalle Mahallesi, * Yeşilköy Mahallesi, * Yeşilyurt Mahallesi, * Zeytinlik Mahallesi, * Zuhuratbaba Mahallesi, * Ataköy 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. Kısım Mahallesi, * Basınköy Mahallesi, * Cevizlik Mahallesi,

Bakırköy ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bakırköy Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Bakirkoy Moto KuryeAcil Moto Kurye

Bakirkoy Moto KuryeMotosikletli Kurye

Bakirkoy Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye 

Bakirkoy Moto KuryeMoto Kurye 

Bakirkoy Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

 


Bakırköy Moto Kurye , gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24