Bostancı Oto Sanayi Kurye

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 06 Mayıs 2018 / Pazar


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Bostancı Oto Sanayi Kurye

Kuryeredline Motosikletli Kurye Firması olarak Bostancı Oto Sanayi Kurye Hizmetimiz İstanbul içinde devam etmektedir. Kurye ihtiyaçlarına çözüm bulmak adına Bostancı hattımız hizmetlerine gügün her saati devam etmektedir. Bostancı Moto Kurye İhtiyaçlarınız için bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir, operasyon merkezi personelimiz tarafınızdan gelen iş emrini itanalı bir şekilde oluşturarak motorlu kurye personelimize sms yoluyla emrinizi aktarır ve akebinde saha personelimiz seçmiş olduğunuz gönderi doğrultusunda bulunduğunuz bostancı civarındaki konumunuza gelerek yapacağınız kurye gönderinizi merkezimizden verilen iş emri doğrultusundaki talimata uyacak şekilde kontrollu olarak sizden teslim alır ve teslimat makbuzunu düzenleyerek bir nushasını size verir ve kargonuzu alır akabinde yine aynı şekilde seçmiş olduğunuz gönderi sistemi doğrultusunda gideceği yere sorunsuz bir şekilde ulaştırır ve alıcıya düzenlemiş olduğu teslimat makbuzuna isim imza kaydını alarak yapmış oduğunuz gönderinin kişiye teslimatını gerçekleştirir. Firmamızın çalışma ve taşıma prosedürü olarak yapacağınız gönderileriniz evrap veya toplam ağırlığı (1.5 / 2) kg geçmeyecek koliler için geçerlidir aksi taktirde yapacağınız kurye gönderileriniz Moto Kurye nin taşıya bileceği maximum ağırlık olan (30/40) kg lık bir gönderi yapmak istediğinizde ayrıca ağırlık ücretine tabi tutulursunuz ve ağırlıktan kaynaklı teslimatınız karşı taraftaki alıcıya express olarak gönderilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Bostancı Oto Sanayi Kurye Hizmetlerimiz;

Anadolu Yakasında Bulunan genel merkezimize bağlı saha personellerimiz istanbulun dört bir yanında günün her saati gerek full kadro gerek nöbetci kadro olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir ve firmamız müşlerimizin memniyetini kazanmayı kendine görev edinmiştir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz gerek Bostancı gerek İstanbulun diğer ucu olsun uzman kuryelerimiz tarafından seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğimiz doğrultusunda yollamak istediğiniz adrese uygun maliyetlerle güvenli bir şekilde ulaştırılır isim imza kaydı alınırak yapılır ve tarafınıza isim bilgisi verilir böyle yapmış olduğunuz Bostancı Sanayi Moto Kurye gönderinizde hatasız ve sorunsuz gerçekletirilmiş olur siz müşterilerimizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapacağınız tek şey bize ulaşmaktır yada sayfamızdan iş emri oluşturmaktır. Kuryeredline Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz İstanbula Bağlı otuz dokuz ilçesinde 7/24 saat kesintisiz devam etmektedir sizleri aramızda görmekten onur duyarız. İstanbul içi Normal gönderileriniz (3) üç saattir, Express gönderileriniz (90) doksan dakikadır.

İstanbul Bostancı oto Sanayi Motosikletli Kurye Hizmet Şartları ve Koşuslları; 

Redline Moto Kurye hizmetlerinin seçenekleri arasında bulunan Bostancı Kurye ve Sanayi Kurye hizmetlerimiz günün mesai saatleri içerisinde yapacağınız gönderi sistemi seçeneğiniz doğrultusunda istanbula bağlı tüm ilçerine uzman kuryelerimiz aracılığı ile sorunsuzca devam etmektedir. Mesai saatlerinde seçebileceğiniz üç çeşit gönderi sistemiz mevcuttur bu hizmetlerimiz Normal,Express,Vip Kurye şeklindedir ve hepsinin ayrı ayrı ücretlendirmesi vardır yapacağınız seçenek doğrulsunda sizlerde istediğiniz zaman bi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbulun her ilçesinde aktif durumda çalışan saha personellerimizden size en yakın olanı operasyon merkezimiz tarafından yönlendirilir ve evrağınız 30 ile 45 dk içerisinde tarafınızdan alınır. 

Acil Bostancı Sanayi  Moto Kurye Hizmeti Verdiğimiz Bölgelerimiz; 

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,

Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,

Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,

Beylikdüzü,Beyoğlu,

Büyükçekmece,Çatalca,

Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,

Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,

Güngören,Kadıköy,Kağıthane,

Kartal,Küçükçekmece,

Maltepe,Pendik,Sancaktepe,

Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,

Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,

Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu,Çorlu,

Tekirdağ,Körfez,Kocaeli,Darıca,Dilovası ve istanbula bağlı tüm ilçelerde kuryeredline Moto Kurye firması olarak 7/24 Kurye hizmeti vermekteyiz.

Bostancı oto Sanayi Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Bostancı Sanayi KuryeAcil Moto Kurye

Bostancı Sanayi KuryeExpress Kurye 

Bostancı Sanayi KuryeHızlı Motosikletli Kurye 

Bostancı Sanayi KuryeVip Kurye 

Bostancı Sanayi KuryeMoto Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Bostancı Sanayi Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….

 

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.