alexa
  • Redline Kurye Müşterilerine Hızlı ve Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.

Acil Moto Kurye

0216 470 69 91

Acil Moto Kurye

Kurye Redline; hizmetleri arasında olan Acil Moto Kurye hizmetimizde moto kurye gönderinizi bulunduğunuz yerden ivedilikle alarak İstanbul içinde trafiğe bağlı olarak (60) ila (90) dakika arasında hedef noktaya ulaştırır. Kuryeredline personeli moto kuryeler ve motorsikletlerimiz GPS teknolojisiyle hedef noktaya kısa sürede ulaştırır. Gün İçerisinde Hızlı Kurye gönderileriniz için bizimle irtabata geçmelisiniz. Acil Kurye sistemimizde Express Kurye gibi sadece kişiye ve birime özel verdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İstanbul içinde trafik yoğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. İstabula bağlı ilçelerinde bir ve yedici bölgeler arası uygulanır ve geçerlidir.

Acil Motorlu Kurye Hizmetlerimiz Nedir; 

​Acil Kurye'lerimiz Sizden gelen iş emri doğrultusunda çalışır ve hareket eder, operasyon merkezi personelimiz size en yakın kurye yi yönledirir ve yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda gitmesini istediğiniz adres bilgilerini personelimize bildirdiğiniz de kurye personeli direkt olarak almış olduğu gönderinizi en hızlı şekilde gitmesi gereken konuma imza karşılığı teslimatını gerçeklerdirir. Acil Moto Kurye sistemimiz de Express Kurye ücret tarifesindedir ve Normal Kurye fiyatının iki katıdır detaylı bilgiyi ihbar hattımızdan öğrenebilirsiniz. Firma olarak birinci öncülüğümüz kıyıtsız şartsız müşteri memnuniyetidir, Bu konuda Kuryeredline Moto Kurye firmamızla daimi bir çalışma içerisinde olacağınızı da garanti ediyoruz.

Acil Motosikletli Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Moto Kurye Firmamız da yapmış olduğunuz her gönderinizin bir gönderi seçeneği bulunmaktadır ve motosikletli kurye'lerimiz operasyon merkezimize yapmış olduğunuz iş emri doğrultusunda çalışmaya başlarlar ve işlerini sorun bir şekilde hallederler. Kuryeredline firmasına bağlı çalışan uzman kurye'lerimiz kaydınız geldiğinde direkt olarak ortalama (45) dakika da evrağınızı sizden alır ve yine aynı şekilde ortalama (45) dakikda da teslim noktasına ulaştırır. Bünyemiz de bulunan her  kurye gönderi seçeneğimizde olduğu gibi acil moto kurye sistemimizde de teslimat garantisi mevcuttur, sizlerde sayısız hizmetlerimizden yaranlamak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İstanbul Acil Moto Kurye Hizmet Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Acil Motolu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Acil Moto KuryeExpress Kurye 

Acil Moto KuryeMotosikletli Kurye 

Acil Moto KuryeGece Kurye  

Acil Moto KuryeVip Moto Kurye 

Acil Moto KuryeMoto Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

Kurye Redline Acil Moto Kurye hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız.Acil Motorlu kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.

HEMEN İŞ EMRİ OLUŞTUR

E-Posta Listesi

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

Redline Moto Kurye

Biz Redline Moto Kurye firması olarak tüm istanbul ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin vereceği evrak paket vs gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adreselere ulaştırırız.Bu işlem isterseniz acil isterseniz süper ekspres olarak çok hızlı şekilde kurye personelimiz vermiş olduğunuz adrese direk olarak gider.

İletişim Bilgileri

Kısıklı Caddesi. No:57
Üsküdar / İstanbul

Pazartesi - Cumartesi: -------------------------- 7/24

Cumartesi: ------------------------------------ 7/24

Pazar ---------------------------------------- 7/24